Inhalacje wodorem molekularnym

WYPOŻYCZ DO DOMU UMÓW SIĘ NA ZABIEG PAKIET PROMOCYJNY Szybszy powrót
do formy
po Covid-19
Redukcja
chronicznego
zmęczenia
Ochrona przed
procesami
nowotworowymi
UMÓW SIĘ NA ZABIEG WYPOŻYCZ DO DOMU PAKIET PROMOCYJNY

FAQ

Wdychany wodór molekularny skutecznie eliminuje nadmiar wolnych rodników hydroksylowych i działa jako przeciwutleniacz w sygnalizacji komórkowej. Podczas chemio- lub radioterapii wodór molekularny – jako silny przeciwutleniacz – minimalizuje skutki uboczne tych terapii. Nie obniża skuteczności działania chemio- i radioterapii. Więcej informacji – zob. LINK

Potrzeba około 20 minut, aby wodór dotarł do komórek we wszystkich częściach ciała. Producent rekomenduje następujące procedury:

  • W szpitalach i klinikach w Japonii, w zależności od stanu pacjenta, inhalacje wodorem są wykonywana przez około 1 godzinę, 1-3 razy dziennie.
  • U sportowców i osób o dużym wydatku energetycznym inhalacje wodorem są wykonywana jeden raz dziennie, przed wysiłkiem lub po nim. Czas zabiegu to 60-90 min.
  • U osób cierpiących na ciężką bezsenność inhalacje wodorem są wykonywane przez okres 60 minut przed snem.
  • Profilaktycznie dla zdrowia inhalacje wodorem są wykonywane raz lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem), 30-60 minut na sesję.
  • U pacjentów podczas chemioterapii, z chorobami mózgu, np. choroba Parkinsona, z chorobami autoimmunologicznymi inhalacje wodorem są wykonywana przez okres 4-6 godzin (podczas snu). Im więcej, tym lepiej, i mniej skutków ubocznych.

Zwykle 0,001 g wodoru jest obecne w 1 litrze wody wodorowej. Jest to zaledwie ślad wodoru, a rozmiar ten jest podobny do drobinki pyłu. Zbadano, że w temperaturze pokojowej, przy normalnym ciśnieniu, maksymalna ilość wodoru, który może rozpuścić się w 1 litrze wody wynosi 1,6 mg (0,0016 g).

Użycie przez 30 minut H-1200, generatora wodoru do celów inhalacji, jest równoznaczne z piciem 18 000 butelek 2-litrowych butelek wody wodorowej.

Jeżeli używamy wodoru w celach terapeutycznych lub profilaktycznie dla zdrowia, inhalacje wodorem są kluczem do sukcesu.

Z opublikowanych badań medycznych wynika, że wdychanie mieszaniny wodoru i tlenu łagodzi zmęczenie już pierwszego dnia po skorzystaniu z inhalacji. Więcej informacji – zob. LINK

Tak, pod warunkiem, że przestrzegamy podstawowych zasad BHP i stosujemy się do instrukcji obsługi. Urządzenie musi być umieszczone z dala od źródła ognia w pomieszczeniu o sprawnej wentylacji. Podczas inhalacji zabronione jest palenie papierosów w tym także papierosów elektronicznych.

Umów się na wizytę już dziś!