Studio Sante > Karta
podarunkowa

Karta
podarunkowa

  

 

Pomysł na prezent! Podaruj najbliższej osobie kartę podarunkową SPA. To prezent, który przenosi do krainy piękna, relaksu i luksusu. Zamów voucher podarunkowy SPA & Wellness w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim. Karta podarunkowa może być zamieniona na dowolny zabieg, rytuał, voucher na masaż czy pobyt relaksacyjny w strefie saun i basenów z wodą strukturyzowaną.

 

 

Ile kosztuje voucher?

Ty decydujesz o wartości vouchera. Karta podarunkowa (bon do SPA) może opiewać na dowolną kwotę.

 

Jak działa karta podarunkowa?

Kupujesz kartę podarunkową o wybranej przez siebie wartości i przekazujesz ją innej osobie w prezencie. Osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa voucher. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje. Karta podarunkowa jest ważna 24 miesiące od daty zakupu.

Dlaczego to wyjątkowy pomysł na prezent?

  • Studio Sante to jedyne w Polsce SPA & Wellness w którym w którym znajdą Państwo unikatowe sauny i baseny, strefę beauty oferującą zabiegi na twarz i ciało, masaże i rytuały wellness oraz gabinety terapeutyczne. Miłośnicy saunowania znajdą tu nie tylko saunę fińską, biosaunę czy łaźnię parową, lecz także japońską saunę skalną Ganbanyoku.
  • Sauna skalna Ganbanyoku – to japoński sposób na relaks i utrata do 1200 kalorii podczas 45-60 min. wypoczynku na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido.
  • Sesje floatingu – to najgłębszy relaks na Ziemi, pełne wyciszenie umysłu i głęboka odnowa ciała.
  • Zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, rytuały na ciało, masaże i najnowocześniejsze terapie – to wszystko znajdziesz w bogatej i oryginalnej ofercie Studio Sante.
  • Gwarantujemy usługi na światowym poziomie w kameralnej atmosferze i luksusowym otoczeniu.

 

Jak kupić voucher?

*online

* telefonicznie: +48 609 006 446

* mailowo: kontakt@studiosante.pl

 

Regulamin kart podarunkowych