PAKIET PIĘKNO
I ZDROWIE MANAGERA

 

Ten pakiet SPA, który zapewnia redukcję stresu, poprawę krążenia krwi i ulgę w bólach kręgosłupa. Wspiera kreatywność, koncentrację i motywację do działania. Relaksuje i odpręża, regenerując siły organizmu, niezbędne do efektywnej pracy zawodowej. Specjalnie przygotowana oferta Corporate Wellness jest odpowiedzią nie tylko na spadek formy i koncentracji, lecz także pozwala polepszyć zdrowie oraz zwiększyć zaangażowanie pracowników. Programy wellness dla firm tworzymy, uwzględniając zarówno potrzeby pracowników, jak i pracodawców. Zrelaksowany i pełen energii pracownik to sukces Twojej firmy!

 

1. Pakiet Zdrowie

120 minut – cena: 250 zł

Pakiet SPA „ZDROWIE” to specjalna oferta Corporate Wellness, która jest odpowiedzią na spadek formy i koncentracji, a także pozwala polepszyć zdrowie oraz zwiększyć zaangażowanie pracowników. Ten pakiet SPA zapewnia wszechstronną diagnostykę organizmu urządzeniem VIEVA oraz skuteczną redukcję stresu, poprawę krążenia krwi i ulgę w bólach kręgosłupa dzięki MultiVIB. Efekty to większa kreatywność, koncentracja i motywację do działania. Vieva zapewni wgląd w stan organizmu, a MultiVib doskonale relaksuje i regeneruje siły organizmu, niezbędne do efektywnej pracy zawodowej. Poznaj nasze programy wellness dla firm!

 

W skład pakietu SPA wchodzą:

 

Jak działa Vieva?

Komputerowa Analiza Zdrowia Vieva dostarcza informacji o ponad 130 parametrach zdrowotnych, a wygenerowanie raportu, który następnie omawia wykwalifikowany terapeuta, zabiera jej tylko 1 min.! Uzyskujemy wiedzę o działaniu organizmu, niedoborach składników odżywczych, stanie wszystkich układów wewnętrznych, co pozwala wychwycić nieprawidłowości na wstępnym etapie.  Badanie jest nieinwazyjne, szybkie i bezbolesne, a precyzyjne wskazówki terapeuty pozwalają na wprowadzenie korzystnych zmian w diecie, suplementacji, aktywności fizycznej, stylu życia czy podjęcie decyzji o dalszej, medycznej diagnostyce. Analiza Komputerowa Vieva dostarcza ogromu wskazówek, które pozwalają na zrozumienie, jak funkcjonuje organizm i co zrobić, by mu pomóc.

Jak działa MultiVIB?

Terapia wibroakustyczna Multivib to głęboko odprężająca sesja wpływająca na samopoczucie i zdrowie całego organizmu. Urządzenie MultiVib wykorzystuje fale o niskiej częstotliwości w celu wspomagania różnych rodzajów terapii, eliminacji stresu i harmonizowania pracy organizmu na wielu poziomach. Wprowadza komórki w drgania, które zapewniają efekt masowania organów wewnętrznych, rozluźnienia ciała i odprężenia psychiki. Godzinna sesja MultiVib zapewnia rozluźnienie mięśni głębokich (mięśni przykręgosłupowych), które są szczególnie przemęczone podczas pracy siedzącej. Specjalnie dobrane częstotliwości emitowanych dźwięków działają harmonizująco na cały organizm. Technologia MultiVib opiera się o badania naukowe, które dowodzą, że drgania zewnętrzne mogą pozytywnie wpływać na organizm. Dowiedz się więcej: https://www.studiosante.pl/terapia-wibroakustyczna-multivib-czym-jest-jak-dziala-dla-kogo/

 

Pakiet SPA „Zdrowie”– dla kogo?

Ten pakiet SPA polecamy osobom, które chcą zadbać o swój organizm, ale nie wiedzą, od czego zacząć; dla wszystkich osób, które są przemęczone i mają trudności z regeneracją, bądź borykają się z różnymi dolegliwościami, trudnymi do zdiagnozowania. Zachęcamy do skorzystania z niego również te osoby, które wymagają ukierunkowania pod kątem diagnostyki medycznej, rodzaju diety i suplementacji, jak również sprawdzenia słabszych stron organizmu.

 

2. Pakiet SPA „RELAX”

120 minut – 250 zł
Scio anty-stress – 130 min
Terapia MultiVib – 30 min

Zadbaj o zdrowie pracownika i jego formę, by cieszyć się lepszymi efektami w pracy. Wykup pakiet SPA „RELAX”, by Twój pracownik mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem i większą witalnością. Terapia SCIO Anty-stress pomoże pozbyć się stresu emocjonalnego i wewnątrzustrojowego, przywracając równowagę organizmu i dobre samopoczucie. Terapia wibroakustyczna MultiVib to sposób na ból kręgosłupa, relaks i odprężenie. Pakiet SPA „RELAX” pomoże Twojemu pracownikowi w efektywnej pracy i zmotywuje do działania. Zrelaksowany i pełen energii pracownik to sukces Twojej firmy, to sukces Twojej firmy!

W skład pakietu SPA wchodzą:

Terapia SCIO Anty-stress – czym jest?

SCIO Anty-stress to wszechstronna terapia biofeedback, umożliwiająca redukcję stresu emocjonalnego i wewnątrzustrojowego. Pozwala zredukować obciążenia organizmu wywołane oddziaływaniem hormonów stresu, takich jak kortyzol czy adrenalina. Pomaga w regeneracji nadnerczy, nazywanych narządem stresu i redukuje objawy wyczerpania nadnerczy. Przynosi ulgę, odprężając ciało w stresie. Niweluje stres w mięśniach i kręgosłupie. Sesja terapeutyczna SCIO stymuluje również wydzielanie hormonów szczęścia – serotoniny i dopaminy. Ponadto harmonizuje komunikację i oddziaływanie neuroprzekaźników. Sesja SCIO Anty-stress jest odczuwalna jako relaksujące doświadczenie, które pomaga przywrócić w organizmie stan równowagi.

Terapia Multivib – czym jest?

Multivib to głęboko odprężająca sesja, wykorzystująca wibracje o niskiej częstotliwości. Wspomaga w ten sposób likwidację stresu i jego skutków, leczenie wielu dolegliwości oraz balansuje pracę organizmu na wielu poziomach. Terapia wprowadza komórki organizmu z drgania, które masują organy wewnętrzne, pomagają pozbyć się napięć z ciała i działają odprężająco na psychikę. Technologia MultiVib opiera się o badania naukowe, które dowodzą, że drgania zewnętrzne mogą pozytywnie wpływać na organizm.

Pakiet SPA „Relaks” – dla kogo?

Pakiet dla osób przemęczonych, zestresowanych, mających problem z regeneracją i snem. Dla wszystkich, którym dokuczają spięte mięśnie karku i pleców oraz inne objawy stresu: drażliwość, nerwowość, huśtawka nastrojów. Pakiet SPA „Relaks” jest pomocny w okresie trudnych sytuacji życiowych, okresu wzmożonej pracy zawodowej, stresującym czasie podejmowania trudnych decyzji.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE WYJĄTKOWĄ OFERTĘ! 

Mariusz Gorzałczyński
tel.: + 48 691 101 470
e-mail: mgorzalczynski@sante.pl
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00)

 

Oferta Corporate Wellness, Warszawa, Studio Sante poleca!