Karty Biznesowe do Studio Sante!

Zalety posiadania Karty Biznesowej

  1. Możliwość zaksięgowania faktur za Karty Biznesowe jako kosztu działalności. Zmniejsz podatek dochodowy i odlicz VAT – to dodatkowa oszczędność i korzyść dla Twojej firmy.
  2. Pozyskanie i utrzymanie najlepszej kadry – pracownicy coraz częściej wybierają organizacje, które priorytetowo traktują zdrowie i oferują benefity pozapłacowe. Zbyt duża eksploatacja pracownika, mnogość zadań i projektów może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a tym samym do chęci odejścia z firmy.
  3. Redukcja absencji zadbaj o zdrowie pracowników! W Studio Sante Twoi pracownicy mogą skorzystać z usług Centrum Diagnostyki i Terapii. Mogą  sprawdzić  stan swojego  zdrowia  za pomocą  nowoczesnych urządzeń, mogą też skorzystać z nowoczesnych terapii przywracających zdrowie. Dzięki temu będą mniej chorować i zmniejszy się ich ilość dni wolnych od pracy.  
  4. Wypoczynek blisko miejsca zamieszkania. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie mieści się w Warszawie, w bardzo  dogodnej lokalizacji; można do niego szybko dojechać z każdego punktu miasta. Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz  to nie jedyne atuty tworzące niepowtarzalny nastrój tego miejsca, emanującego dobrą energią.
  5. Kreatywność i wzrost zaangażowania. Realizując praktykę zdrowego stylu życia, pracownicy są bardziej skoncentrowani, bardziej  kreatywni  i tym samym – bardziej produktywni.
  6. Praca to nie wszystko – zintegruj  zespół!  Nie buduj jedności w zespole na podstawie pracy po godzinach, lecz umożliwiając pracownikom wspólny wypoczynek, np. spędzenie czasu na basenie i  w saunach. Tu Twoi  pracownicy, być może wraz z Tobą, spędzą  razem czas, integrując się ze sobą.

Karta Biznesowa – jak to działa?

Posiadacz Karty Biznesowej może wybrać z całej oferty Studio Sante usługi, których najbardziej potrzebuje, m.in.:

 

Jak skorzystać z oferty Kart Biznesowych dla firm?

  • Sam wybierasz, ile kart chcesz zamówić.
  • Sam decydujesz, kto i w jakiej kolejności otrzyma Kartę Biznesową.
  • Karty Biznesowe wysyłamy pod wskazany adres.
  • Wystawiamy fakturę zbiorczą za zrealizowane usługi.

Jak zakupić Karty Biznesowe ?

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

Sabina Skupień – Roch
tel.: 691 702 070

e-mail: sroch@studiosante.pl 
(Poniedziałek – Piątek, godz.: 09:00 – 17:00)

 

 

 

Oferta biznesowa – Studio Sante zaprasza!