Zabiegi kosmetyczne, masaże i terapie | Studio Sante Warszawa

Hotel

JUŻ WKRÓTCE!

 

Hotel Sante to jedyne takie miejsce w Warszawie łączące standard 4-gwiazdkowego hotelu i SPA o charakterze Uzdrowiska. Chcemy, aby pobyt w Hotelu Sante był dla Ciebie nie tylko okazją do najgłębszego relaksu, lecz także regenerował i wpływał korzystnie na zdrowie. Dlatego na miejscu możesz skorzystać z saun i basenów Studio Sante wraz z jego nowo oddaną do użytku strefą wodorową – pierwszą taką w Europie! Odpręż się w zapachowej biosaunie różanej, nowoczesnej saunie infrared i nowej, największej w Warszawie, saunie fińskiej.

Dogodny dojazd zapewnia położenie w sąsiedztwie zmodernizowanej trasy Toruńskiej, nieopodal autostrady A2 zaledwie 15 min. od centrum Warszawy. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 52 pokoje – 39 pokoi standard, 12 pokoi superior oraz 1 wyjątkowy apartament – idealny do organizacji wieczorów panieńskich, urodzin czy firmowych integracji.

Ponieważ dbanie o środowisko naturalne jest dla nas ważne, w Hotelu Sante zastosowaliśmy szereg rozwiązań przyjaznych dla środowiska, takich jak redukcja zużycia plastiku, wykorzystanie produktów wielokrotnego użytku czy produktów biodegradowalnych.

 

TERAPEUTYCZNE WODOROWE SPA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

Dobroczynne działanie wodoru znane jest od lat. Inhalacja wodorowa wykazuje pozytywny wpływ na nasze organizmy i przyczynia się do szybszej regeneracji. Hotel Sante to jedyny hotel w Europie, który oferuje Ci możliwość skorzystania z unikatowego terapeutycznego wodorowego SPA. Jacuzzi wodorowe oraz dwie duże wypoczywalnie do wdychania wodoru molekularnego pozwolą Ci zregenerować organizm i wesprzeć swoje zdrowie podczas relaksu.

 

KONFERENCJE I OFERTY SPECJALNE

 

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub integrację dla pracowników? Chcesz zorganizować wieczór panieński? W Hotelu Sante zorganizujesz niezapomnianą imprezę. Zaskocz znajomych i wynajmij apartament z widokiem na Warszawę i zaproś ich do specjalnego miejsca w strefie saunarium, w którym zrelaksujecie się w intymnej atmosferze.

Jeśli szukasz miejsca, w którym zorganizujesz konferencję lub szkolenie dla swojej firmy, w Hotelu Sante oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesną salę konferencyjną. Podczas pobytu Twoi pracownicy skorzystają ze strefy SPA, dzięki czemu oprawa konferencji stanie się absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna, a uczestnicy zrelaksują się po produktywnie spędzonym dniu.