Sante

Trening EMS: maksimum efektów, minimum Twojego czasu

Jeden z najnowocześniejszych treningów personalnych na świecie na miarę Twojego czasu, dostosowany do Twoich potrzeb. Podczas 20-minutowej sesji treningowej pod okiem profesjonalnego trenera możesz aktywować nawet 450 mięśni i spalić nawet 1200 kcal. Odkryj zalety technologii, z której korzystają astronauci, żołnierze, piłkarze czy kierowcy Formuły 1!

W karnecie taniej!
icon

ODZYSKAJ SWÓJ CENNY CZAS

Chcesz wyglądać atrakcyjnie i być sprawny, a brakuje Ci motywacji lub czasu do aktywności fizycznej kilka razy w tygodniu? 20 minut treningu EMS zastępuje 90-minutowy trening na siłowni czy zajęciach fitness.

icon

POPRAW WYGLĄD SYLWETKI

Elektrostymulacja mięśni przyspiesza krążenie krwi i limfy, nadając skórze atrakcyjny i zdrowszy wygląd, wpływając na redukcję cellulitu oraz skórki pomarańczowej. Efekty swojej pracy zobaczysz już po 4-6 spotkaniach.

icon

POZBĄDŹ SIĘ NADMIERNYCH KILOGRAMÓW

Trening EMS przyspiesza proces przemiany materii i metabolizm organizmu, wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej i obniżenie BMI. W ramach jednej sesji można spalić nawet 1200 kcal, czyli 3 razy więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

icon

ZADBAJ O SWOJE STAWY

Trening EMS nie wymaga stosowania dużych obciążeń, przez co Twoje stawy są bezpieczne. Zapobiega też urazom i przeciążeniom, co jest szczególnie ważne dla osób z nadwagą, po zabiegach czy borykających się z bólem kolan, kręgosłupa, barków, itd.

Wpływ treningu EMS na Twoje ciało

ZWIĘKSZENIE SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI MIĘŚNIOWEJ

POPRAWA WYDOLNOŚCI FIZYCZNEJ

REDUKCJA CELLULITU

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

ODZYSKANIE WITALNOŚCI

ODCIĄŻENIE STAWÓW I MIĘŚNI

infograph

Czym jest trening EMS?

EMS (Electro Muscle Stimulation) to rewolucyjny, całkowicie spersonalizowany trening z wykorzystaniem nowoczesnego zestawu do elektrostymulacji mięśni. Polega na stymulacji mięśni szkieletowych impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości. Precyzyjne umiejscowienie elektrod na kombinezonie EMS stymuluje duże grupy mięśniowe oraz mięśnie głębokie, co maksymalizuje efekt ćwiczeń i pozwala, na osiągnięcie pożądanych efektów w znacznie krótszym czasie.

Wybierz karnet

Cele treningowe, które były możliwe do osiągnięcia jedynie dla wybranych i po wieloletnim treningu, teraz dzięki EMS są możliwe do zdobycia przez każdego!

*Regularna cena pojedynczego
treningu EMS wynosi 150 zł/os.

Ćwiczę sam Ćwiczę w parze
399 zł

133 zł

za trening / os.

3

ilość treningów w pakiecie

Zapisz się
2240 zł

140 zł

za trening / os.

16

ilość treningów w pakiecie

Zapisz się
2880 zł

120 zł

za trening / os.

24

ilość treningów w pakiecie

Zapisz się
3520 zł

110 zł

za trening / os.

32

ilość treningów w pakiecie

Zapisz się

W skład karnetu wchodzi:

60 min w strefie basenów i saun po każdym treningu

60 min w strefie basenów i saun po każdym treningu

Szlafrok i ręcznik – bezpłatne wypożyczenie

Szlafrok i ręcznik – bezpłatne wypożyczenie

Woda Grandera gratis

Woda Grandera gratis

Nasi instruktorzy:

Irina

Jestem Irina i zadbam o Twój zdrowy kręgosłup oraz Twoje ciało. Jestem certyfikowaną trenerką personalną EMS Level 1, a także doświadczoną instruktorką zajęć fitness, aqua aerobiku i aquacyclingu. Jestem także certyfikowaną instruktorką metody Pilates (mata, reformer, krzesło) a umiejętności doskonalę w Studio i Akademii Diamond Pilates. Pilates jest moją pasją, która po pięciu latach praktyki stała się moim sposobem na życie. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie fitness, uczestnicząc w warsztatach, seminariach i szkoleniach.
Chcę poprawić jakość Twojego życia, wzmocnić Twoje ciało i zadbać o Twoje stawy i kręgosłup w łagodny i przyjemny sposób.

Zadzwoń do mnie:
Irina Miedviedieva
tel.: 609 740 428

Irina

Michał

Mam na imię Michał i chcę pomóc Ci rozpocząć przygodę z treningiem EMS. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem trenerskim, które nabyłem przez ponad 10 lat, współpracując z setkami osób i pomagając im w realizacji wyznaczonych celów.

Jestem certyfikowanym trenerem EMS Level 1, certyfikowanym instruktorem sportów siłowych, trenerem personalnym oraz konsultantem ds. żywienia, dietetyki sportowej i suplementacji. Prowadzę także swoich indywidualnych klientów oraz pomagam im w przygotowaniach do zawodów sylwetkowych, w których odnoszą znaczące sukcesy. Sam również od 2013 roku startuję na takich imprezach, zdobywając m.in. wicemistrzostwo Świata we Francji w 2019 roku oraz Mistrzostwo Europy we Włoszech w kulturystyce klasycznej.

Całe moje życie kręci się wokół aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, a praca z ludźmi jest jedną z moich pasji, dlatego robię to z ogromną przyjemnością.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na trening w innych godzinach niż podane w cenniku?

Zadzwoń do mnie:
Michał Roch
tel.: 885 804 270

Michał

FAQ:
najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywają się treningi?

Jak przygotować się do pierwszego treningu?

Jakie są przeciwskazania do treningu EMS?

Jak często mogę uczęszczać na trening EMS?

Kiedy zauważę pierwsze rezultaty treningu?

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Czy EMS jest skuteczniejszy od tradycyjnego treningu na siłowni lub zajęć fitness?

Zapisz się na trening