Czy kosmetologia XXI wieku może być jednocześnie naturalna i zaawansowana technologicznie? Czy można wyglądać młodziej i zdrowiej? Czy możliwy jest lifting bez skalpela i bez bólu? Zabiegi kosmetologiczne wykonywane w Studio Sante są dowodem na to, że tak! Dowiedz się, dlaczego zabieg anty-aging CACI może być odpowiedni dla Ciebie.

„Wygląd młodej i zdrowej skóry można osiągnąć nieinwazyjnymi i naturalnymi metodami. Nasze zabiegi kosmetologii estetycznej są bezpieczne, przyjemne i – co najważniejsze – dobre dla zdrowia. W Studio Sante łączymy najnowocześniejszą technologię medyczną z działaniem całkowicie naturalnych kosmetyków. Z nami zadbasz nie tylko o wygląd, ale też o samopoczucie i równowagę organizmu. Powrót do naturalnego piękna jest możliwy” – mówi Aleksandra Kaczmarczyk, kosmetolog i dietetyk Studia Sante. – „Nie ma w nas niczego, co trzeba byłoby drastycznie zmieniać. Wygląd młodej i zdrowej skóry można osiągnąć nieinwazyjnymi i naturalnymi metodami, które jednocześnie są skuteczne. Dlatego w naszym SPA & Wellness, w gabinecie kosmetologicznym, pracujemy na urządzeniu CACI. W Polsce jest ono jeszcze rzadkością. W Wielkiej Brytanii tę technologię rozpropagowała Księżna Diana na tyle, że obecnie stanowi najczęstsze wyposażenie gabinetów kosmetologicznych. W swoich domach mają je również Madonna i Jenifer Lopez” – kontynuuje Aleksandra Kaczmarczyk.

CO TO JEST CACI? CUDOWNE MIKROPRĄDY

CACI to bezpieczna, ponieważ całkowicie nieinwazyjna, technologia przeznaczona do wykonywania zabiegów kosmetologicznych twarzy. Urządzenie zostało skonstruowane przez dr Thomasa Winga, amerykańskiego lekarza i naukowca, pioniera badań nad mikroprądami. Leczył nim paraliż twarzy związany z wylewami i porażeniem nerwu twarzowego. W 1992 roku miała miejsce premiera CACI do użytku kosmetycznego. Dwa lata później marka zaczęła być znana głównie z nieinwazyjnego liftingu twarzy. – „Ten innowacyjny zabieg, któremu można się poddać w Studio Sante SPA, opiera się na wykorzystaniu mikroprądów o małym natężeniu, które współgrają harmonijnie z polem bioelektrycznym ludzkiego ciała” – tłumaczy Aleksandra Kaczmarczyk. – „Dzięki temu działają reedukująco na mięśnie, powodując natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. Efekty są szybko zauważalne: opadające powieki oraz policzki się unoszą, wraca naturalny owal twarzy, napinają się zwiotczenia skóry”. Zabieg przeprowadzany jest na mięśniach mimicznych i ich przyczepach, co przywraca prawidłowe napięcie, stymuluje krążenie krwi oraz spłyca zmarszczki i drobne linie. Działanie mikroprądów wzmocnione jest poprzez zastosowanie wyłącznie naturalnych substancji czynnych pochodzenia roślinnego, które zawarte są w kosmetykach tej linii. Jednorazowe końcówki urządzenia stosowane w trakcie zabiegu nasączone są płynnym roztworem aminokwasów, który zawiera rewolucyjne składniki: peptydy blokujące przewodnictwo nerwowe i zapewniające efekt podobny do botoksu. Zabieg ma działanie głęboko relaksujące: niweluje objawy stresu i zmęczenia widoczne na skórze. Efekty są zauważalne natychmiast!

 

GRZEBIENIEM W ZMARSZCZKĘ

– „Sam lifting powinien być kropką nad „i” dla całościowego programu naturalnej pielęgnacji skóry” – mówi Aleksandra Kaczmarczyk. – „Najpierw trzeba o nią zadbać, uwzględniając indywidualne potrzeby: oczyścić, wyciszyć, dotlenić. Technologia CACI ma tu szeroką paletę zastosowań dzięki dodatkowym akcesoriom”. Chcesz wiedzieć, w czym jeszcze może Ci pomóc CACI?


MIKRODERMABRAZJA – BEZPIECZNA NAWET DLA CER NACZYNIOWYCH

Grzebień przeciwzmarszczkowy zapewnia redukcję głębokich bruzd, kurzych łapek i zmarszczek mimicznych. Stanowi nieinwazyjną alternatywę dla wypełnień kolagenowych. Stosowany w przypadku trądziku, blizn i rozstępów również przynosi doskonałe efekty. Z kolei zabieg liftingu poszerzony o mikrodermabrazję bezkryształową redukuje niedoskonałości i usuwa pogrubioną warstwę rogową, odsłaniając nowy świeży naskórek, a także odblokowuje pory. Mikrodermabrazja CACI nie wytwarza podciśnienia, dlatego jest bezpieczna nawet dla cer naczyniowych. Dodatkowe zastosowanie światła czerwonego podczas tego zabiegu przyśpiesza odnowę komórkową, stymuluje kolagen, goi rany, poprawia krążenie. Niebieskie światło koi, łagodzi i zmniejsza stany zapalne.

W Studiu Sante można zabiegi uzupełnić nawilżającą i silnie dotleniającą maską Hydra-Tone. Pojedyncze zabiegi przeprowadzane są według stałego schematu. Natomiast zabiegi rozbudowane, na które składają się różne techniki, komponowane są indywidualnie. Zabiegi CACI przyśpieszają regenerację komórkową do około 40%, zwiększając syntezę białek do 73%. A to rewelacyjnie przywraca młody wygląd twarzy.

 

ODZYSKANA ENERGIA

 

– „Przy holistycznym podejściu do pielęgnacji skóry oraz systematycznych zabiegach możemy liczyć na długotrwały efekt poprawienia wyglądu twarzy” – mówi Aleksandra Kaczmarczyk. „– Dzieje się tak dlatego, że kompleksowe zabiegi zwiększają poziom ATP (adenozynotrójfosforanu, czyli podstawowej substancji energetycznej wytwarzanej w mitochondriach, zwanej inaczej energią komórkową) nawet o 500%. Zapewnia to przyśpieszenie wszystkich procesów życiowych na poziomie komórkowym: detoksykacji, regeneracji oraz komunikacji. Dzięki temu zmęczona skóra odzyskuje energię. Dodatkowo pobudzane są fibroblasy (nawet do 60%), które wytarzają kolagen i elastynę, będące rusztowaniem dla skóry i odpowiadające za jej jędrność i elastyczność. Umożliwia to prawidłową odbudowę struktur skóry właściwej.

 

DLACZEGO ZABIEGI KOSMETYCZNE W STUDIO SANTE SĄ TAK WYJĄTKOWE?

  • Zabiegi CACI dają natychmiastową poprawę wyglądu.
  • Efekt zabiegów jesttrwały, ponieważ urządzenie CACI sprawia, że skóra odzyskuje młodzieńczą witalność w zgodzie z naturalnymi procesami odnowy biologicznej organizmu.
  • Nieinwazyjnysposób działania polega na wykorzystaniu mikroprądów. Współgrają one harmonijnie z polem bioelektrycznym ludzkiego ciała: wysyłają podprogową informację do mózgu, który odpowiada, transportując ją do mięśnia. Dzięki temu mięśnie twarzy utrzymują one odpowiednie napięcie i pełną sprawność.
  • Zabiegi CACI są całkowiciebezbolesne a skóra po nich nie wymaga rekonwalescencji.
  • Tajemnicą osiągnięcia doskonałych rezultatów wizualnych jest głęboki relakscałego ciała, który towarzyszy zabiegom na twarz. Powodują one wydzielanie endorfin i enkefalin – naturalnych hormonów szczęścia, które aktywują się w stanie zakochania. Dlatego zabiegi CACI działają antystresowo.
  • Działanie CACI przywracanaturalną równowagę organizmu dzięki zasileniu energetycznemu oraz mocnemu pobudzeniu procesów detoksykacji.