Studio Sante uzyskało właśnie kolejne prestiżowe wyróżnienie. Tym razem jest to tytuł „Perfect DAY SPA 2017” w Polsce, przyznawany w najważniejszym ogólnopolskim rankingu branży SPA & Wellness. Studio Sante okazało się bezkonkurencyjne, pokonując prawie 200 obiektów! Planujesz pobyt w SPA? Warszawa zaprasza do Studio Sante!

 

Perfect DAY SPA 2017 – nagroda dla Studio Sante

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie już po raz drugi uzyskało nagrodę w konkursie Perfect SPA Awards, tym razem uzyskując prestiżowy tytuł Perfect DAY SPA 2017. W ubiegłym roku Studio Sante wygrało w kategorii Najpiękniejsze DAY SPA 2016 w Polsce. Perfect SPA Awards nie jest zwykłym plebiscytem branży SPA & Wellness. To najważniejszy dla branży ogólnopolski ranking, w którym już po raz dziewiąty do rywalizacji stanęły hotele SPA,  salony i DAY SPA, oferujące luksusowe usługi.

 

Studio Sante SPA & Wellness – doceniają nas nasi goście

Studio Sante znalazło się wśród najbardziej rozpoznawalnych przez gości ośrodków SPA & Wellness w Polsce. W tym roku w głosowaniu internetowym wzięło udział ok. 36 000 internautów, którzy oddawali głosy na swoje ulubione obiekty za pośrednictwem portalu www.SPAeden.pl. Fakt, że wśród laureatów tego ogólnopolskiego konkursu ponownie znalazło się Studio Sante, potwierdza, że jest to obiekt najwyższej klasy. Pragniemy podziękować naszym Gościom za oddane głosy i za to, że na co dzień jesteście z nami!


Statuetka już w Studio Sante

Uroczysta gala z wręczeniem nagród w obecności mediów, przedstawicieli branży SPA & Wellness oraz znanych i lubianych gwiazd ekranu, odbyła się 9 stycznia 2018 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. Pamiątkowa statuetka i znak firmowy „Perfect DAY SPA” to najlepsza rekomendacja dla przyszłych gości, którzy poszukują najlepszych obiektów SPA & Wellness w Polsce. Jeśli więc planujesz całodzienny relaks w SPA, nie wahaj się! Wybierz Perfect DAY SPA 2017 – Studio Sante Uzdrowisko Miejskie. Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.