Organizacja konferencji wymaga zaangażowania, środków i świetnej pracy zespołu osób. Na przygotowanie trzeba poświęcić kilka miesięcy. Jak uniknąć wpadek? Co zrobić, by dobra organizacja konferencji zapadła uczestnikom w pamięć? Wyjątkowe wydarzenie powinno mieć odpowiednią oprawę, a atrakcje w postaci SPA & Wellness mogą to zapewnić.

 

Sala konferencyjna i liczba uczestników

Gdy wiesz już, jaki jest cel i temat konferencji, czas pomyśleć o liczbie uczestników i sali konferencyjnej z wyposażeniem w nowoczesne media. Nowoczesne centrum konferencyjne z klimatyzacją, zestawem do video konferencji, nagłośnieniem, rzutnikiem multimedialnym, dostępem do internetu to podstawa. Zaplecze w postaci restauracji, która zapewnia smaczne posiłki i organizuje przerwy kawowe pozwoli na oszczędność czasu i ograniczy wydatki związane z zewnętrznym cateringiem. Dobierz wielkość sali konferencyjnej do ilości uczestników, dowiedz się, czy można łączyć sale i aranżować przestrzeń w różny sposób, np. w podkowę czy klasycznie.

 

Harmonogram dla uczestników i organizatorów

Ustal harmonogram i pilnuj jego przestrzegania, zarówno przez uczestników, jak i podwykonawców. Od tego zależy w dużej mierze sukces każdego eventu. Zgromadź listy kontaktów, przygotowuj projekty zaproszeń, stwórz materiały reklamowe i materiały informacyjne. Zastanów się, czy mogą pojawić się jakieś trudności i miej w zanadrzu „plan B”. Na tym etapie musisz już wiedzieć, czy uczestnikom chcesz zaoferować dodatkowe atrakcje np. w postaci bankietu czy pakietu SPA. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik z dużym wyprzedzeniem.

 

Dobra lokalizacja sali konferencyjnej i atmosfera obiektu

Wybierz obiekt, do którego jest dobry i szybki dojazd. Błąkanie się po mieście i pokonywanie kilometrów taksówkami nie jest przyjemne dla przyjezdnych. Sala konferencyjna określa standard konferencji – to, gdzie zapraszasz gości, nie tylko świadczy o Twoim szacunku dla nich i guście, lecz także zapewnia (lub nie!) prestiż konferencji. Zapewnij gościom miejsca parkingowe – sala konferencyjna z parkingiem to wygoda, bez parkingu – to klapa! Wybierając obiekt z klimatem – smutne wnętrza nie tworzą dobrego klimatu konferencji.

 

Konferencja SPA – wyróżnij się

Każdego dnia odbywają się setki konferencji w różnego typu obiektach, które kończy kolacja dla uczestników. Wyróżnij się – wybierz miejsce nowoczesne, ciekawe, z dodatkowymi atrakcjami, np. w postaci SPA & Wellness. Po całym dniu spędzonym na słuchaniu nawet najciekawszych wystąpień uczestnicy są naprawdę zmęczeni i potrzebują chwili relaksu i spokoju. Idealnym wyborem będzie wybór sali konferencyjnej przy obiekcie SPA & Wellness, takim jak Studio Sante Uzdrowisko Miejsce.  W dniu konferencji uczestnicy mogą skorzystać z naprawdę unikatowej strefy basenów i saun z rabatem aż 50%! Do dyspozycji są: basen rekreacyjny, jacuzzi z wodą krzemową, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, Ganbanyoku – japońska sauna skalna, Goldarium – złota wypoczywalnia, sauna fińska, biosauna, łaźnia parowa, strefa schładzania, grota solna z tężnią solankową (solanka z Konstancina). W Studio Sante oprawa konferencji będzie naprawdę wyjątkowa!

 

Dowiedz się więcej: https://www.studiosante.pl/dla-firm/sala-konferencyjna/

Dogodna lokalizacja, szybki dojazd, wysoki standard nowoczesnych wnętrz, profesjonalna obsługa konferencji, oferta SPA & Welnnes – Studio Sante SPA, Warszawa, konferencje