Baseny i Sauny

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Jeżeli potrzebujesz relaksu i odprężenia bez wyjeżdżania z miasta, odwiedź Studio Sante i odkryj naszą strefę basenów i saun. Skorzystaj z basenu rekreacyjnego, odpocznij podczas relaksującej kąpieli w jacuzzi krzemowym lub magnezowym. Zregeneruj się w jednej z naszych saun: łaźni parowej, biosaunie z aromaterapią lub Ganbanyoku – japońskiej saunie skalnej. Jeżeli jesteś miłośnikiem saunowania, koniecznie skorzystaj z naszych seansów saunowych z saunamistrzami. Zapomnij o wszystkich problemach i zaznaj głębokiego relaksu w kapsule floatingowej, wypróbuj też wyjątkowy rytuał z peelingiem w egzotycznej łaźni Rasul. Wolisz aktywnie spędzić czas? Mamy dla Ciebie zajęcia fitness w wodzie – aquacycling i aqua aerobik.

 

 

  • Studio Sante to miejsce głębokiego relaksu i wyciszenia, dlatego dostępne jest dla Gości w wieku 16+.
  • W poniedziałki po godzinie 20:00 zapraszamy Panie na wyjątkowe wieczory Ladies Night – wyłącznie w damskim gronie.

 

Już wkrótce zaprosimy Cię do pierwszego wodorowego SPA w Europie! Poszerzamy naszą strefę o nowe, wodorowe jacuzzi, wypoczywalnie wodorowe oraz największą w Warszawie saunę fińską!

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie mieści się zaledwie 15 min. od centrum Warszawy. W strefie basenowej skorzystasz z basenu rekreacyjnego z krystalicznie czystą wodą o minimalnej zawartości chloru lub schładzającego basenu zewnętrznego. Poznaj naszą strefę saun i zrelaksuj się w łaźni parowej lub biosaunie z aromaterapią. W japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku podczas 60-minutowego seansu bez wysiłku stracisz nawet do 1200 kalorii i zredukujesz cellulit. Odpoczywając przez 45 minut w grocie solnej z tężnią solankową poczujesz się tak, jakbyś spędził 3 dni nad morzem. Możesz też poczuć odrobine luksusu w pozłacanym 22-karatowym złotem Goldarium. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewni Ci z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Koniecznie skorzystaj także z naszych ceremonii saunowych z saunamistrzami. Odkryj najgłębszy relaks w kapsule floatingowej i skorzystaj z wyjątkowego błotnego rytuału w łaźni Rasul.

Skorzystaj z naszej oferty dla aktywnych i wypróbuj zajęcia fitness w wodzie – aquacycling i aqua aerobik to nie tylko efektywny trening, ale też świetna zabawa! Jeśli w trakcie pobytu zgłodniejesz, zapraszamy Cię na pyszny lunch do naszego Bistro Sante, gdzie wszystkie dania przygotowujemy z sezonowych składników najwyższej jakości. Tutaj także zamówisz orzeźwiającego drinka, którym możesz rozkoszować się podczas relaksu w basenie lub jacuzzi.