Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Infuzja tlenowa DermaOXY

Infuzja tlenowa DermaOXY- skuteczna redukcja zmarszczek bez botoksu

DermaOXY Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Infuzja tlenowa DermaOXY – zabieg gwiazd – liftinguje skórę twarzy, szyi i dekoltu. To idealna alternatywa dla botoksu. Pomaga w usuwaniu zmarszczek i spłyca linie. Zapewnia wypełnienie ust i rozjaśnia cienie pod oczami. Przywraca skórze witalność i zdrowy wygląd. Stymuluje wzrost włosów – sprawia, że stają się mocne, gęste i miękkie w dotyku. Infuzja tlenowa DermaOXY nawilża, odżywia i dotlenia skórę, radykalnie poprawiając jej wygląd. Efekty DermaOXY są widoczne natychmiast – po pierwszym zabiegu!

 


Na czym polega terapia Infuzja tlenowa DermaOXY?

Infuzja tlenowa DermaOXY to opatentowane w Danii połączenie dwóch technologii odmładzających: nieinwazyjnego wprowadzania w głębokie warstwy skóry aktywnie działającego serum i terapii czystym tlenem, odpowiednio stężonym i sprężonym. Optymalny dobór wysoce skoncentrowanych składników aktywnych: kwasu hialuronowego, wyciągu z jadu węża, antyoksydantów, peptydów, witamin i minerałów, zapewnia skuteczne działanie nawilżające, regenerujące i liftingujące. Infuzja tlenowa to wprowadzanie serum w głębokie warstwy skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu, czyli tlenu w czystej postaci pod ciśnieniem. DermaOXY sprawia, że skóra zostaje perfekcyjnie natleniona, co poprawia stan energetyczny komórek, przyśpiesza ich metabolizm i przyśpiesza regenerację. Likwidacja niedoborów tlenu to natychmiastowa poprawa stanu i funkcjonowania skóry, ponieważ nowopowstające komórki mają wyższy potencjał energetyczny. DermaOXY sprawia, że skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd, promienieje pięknem i witalnością. Infuzja tlenowa DermaOXY to hit nowoczesnej kosmetologii i zabieg gwiazd – stosują go Madonna, Jenifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Eva Longoria, Fergie i Justin Timberlake. Pierwsze efekty Infuzji tlenowej DermaOXY są widoczne natychmiast i to już po pierwszym zabiegu!


Efekty – Infuzja tlenowa DermaOXY na twarz, szyję i dekolt

• wypełnienie zmarszczek
• wygładzenie zmarszczek
• wygładzenie okolic oczu
• wypełnienie ust
• polepszenie struktury skóry
• głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
• poprawa napięcia i elastyczności
• poprawa owalu twarzy
• rozjaśnienie skóry
• witalność i młody wygląd

Efekty – Infuzja tlenowa DermaOXY na włosy

• przyśpieszenie wzrostu włosów
• zwiększenie gęstości i elastyczności włosów
• naturalny blask i miękkość włosów
• odpowiednie nawilżenie skóry głowy
• stymulacja odnowy komórek

ZABIEGI WSPIERAJĄCE DERMAOXY: MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Stymuluje procesy regeneracyjne naskórka i skóry właściwej. Pobudza naturalną odnowę skóry, co przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie likwiduje przebarwienia i rozszerzone pory. Poprawia gęstość i odżywienie skóry. Zapewnia redukuję zmarszczek i rozstępów. Zmniejsza blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe. Daje długotrwały efekt odmłodzenia skóry, stymulując produkcję włókien kolagenowo-elastynowych przez wiele tygodni po zabiegu. Umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, co jeszcze bardziej poprawia rewitalizujący efekt zabiegu. Bez ryzyka, bez powikłań, bez długiej rekonwalescencji!

Bezpośrednio przed zabiegiem oraz tydzień po zabiegu nie jest wskazane korzystanie z intensywnych saun oraz opalanie.

 


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Specjaliści Infuzja tlenowa DermaOXY w Studio Sante Warszawa

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej