Studio Sante > Pakiet SPA dla przyjaciółek

Pakiet SPA dla przyjaciółek

PAKIET SPA DLA PRZYJACIÓŁEK - LADIES NIGHT W STUDIO SANTE

Dedykowana oferta TYLKO dla Pań – zupełnie inny wymiar odprężenia w strefie basenów i saun  w każdy poniedziałek w godzinach od 20:00 – 0:00 WYŁĄCZNIE w damskim gronie. Podczas Ladies Night w całym obiekcie panuje dowolność strefy beztekstylnej, a odwiedzające nas Panie mogą czuć się zupełnie swobodnie. Zapewniamy 100% damski personel, również techniczny. Studio Sante podczas Ladies Nights zmienia się w królestwo kobiet, bo komfort i dobre samopoczucie Pań są dla nas absolutnym priorytetem!

 

Baseny i sauny w Studio Sante – pełny relaks podczas Ladies Night

Do dyspozycji Pań są: basen rekreacyjny, jacuzzi solankowe, jacuzzi krzemowe. Kąpiele wygładzą skórę, przyśpieszą detoksykację i zwiększą energię witalną. W połączeniu z koloroterapią i muzykoterapią zapewnią głębokie odprężenie. Seans w Ganbanyoku, japońskiej saunie skalnej, to utrata ok. 800-1200 kalorii i to bez żadnego wysiłku, a także redukcja cellulitu i całkowicie naturalna terapia anty-aging dla skóry i całego ciała. Kąpiel parowa w łaźni to sposób na głębokie nawilżenie i odświeżenie skóry. Wypoczynek w Goldarium – komnacie z czystego, 22-karatowego złota, zapewnia wzrost energii życiowej. Łagodne i zdrowe opalanie na Słonecznej łące przyniesie subtelną opaleniznę, a podczas 20-minutowej sesji organizm wytworzy niezbędną dla zdrowia witaminę D3. To niezwykła witamina, która nie tylko poprawia stan skóry, lecz także przyspiesza spalanie tłuszczów, poprawia nastrój i przeciwdziała licznym dolegliwościom. Kolagenowa terapia świetlna dostępna również w strefie wypoczynku odbuduje i wzmocni kolagen w skórze, rozjaśni przebarwienia i złagodzi dolegliwości skórne, dając przy tym trwały efekt liftingu.

 

 

Ladies Night – noc niespodzianek i dodatkowych atrakcji tylko dla Pań

Podczas Ladies Night oferujemy seanse peelingowe w łaźni parowej oraz saunie fińskiej (21:00, 22:00, 23:00 w poniedziałki), gdzie Panie otrzymują naturalne kosmetyki najwyższej jakości do peelingów lub maski na ciało.  Zapraszamy również na warsztaty Facefitnessmetody naturalnej pielęgnacji twarzy oraz pokazy masaży orientalnych, które w wyznaczone terminy dodatkowo urozmaicają wieczory. W Studio Sante poznasz wschodnią sztukę relaksacji! Coraz częściej serwujemy również zdrowe przekąski w ramach przyświecającej nam filozofii: „Sante znaczy zdrowie”.

 

Jak wygląda Ladies Night w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim?

Podczas Ladies Night można poruszać się nago, w ręczniku, w szlafroku lub w kostiumie kąpielowym, tak więc nawet Panie, które krępują się rozebrać do naga, mogą bez przeszkód skorzystać z tej oferty. Strefa saun jest strefą beztekstylną (z wyłączeniem ciągów komunikacyjnych), zgodnie z powszechnie przyjętymi w saunariach zasadami i obowiązującą w nich kulturą saunowania. Do sauny fińskiej wchodzimy nago lub w ręczniku, pamiętając, by całe ciało było na ręczniku. Strefa saun jest w Studio Sante strefą wydzieloną, co zwiększa komfort i wygodę korzystania z niej.

Gwarantujemy usługi na światowym poziomie w kameralnej atmosferze i luksusowym otoczeniu. Możesz też wybrać pakiet SPA dla przyjaciółek – zobacz nasze pakiety SPA.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu Ladies Night http://bit.ly/2zcmrsI

 

CENNIK Wellness & SPA