Studio Sante > O nas

O nas

PERFECT-DAY-SPA-Polska-Studio-Sante

LAUREAT NAGRODY PERFECT DAY SPA AWARDS – czytaj więcej!


STUDIO SANTE UZDROWISKO MIEJSKIE – SPA XXI WIEKU

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa, stworzona przez firmę Sante. Tu w komfortowych warunkach zregenerujesz ciało, wyciszysz umysł i osiągniesz stan głębokiego relaksu. To wyjątkowe SPA & Wellness, w którym wzmocnisz siły życiowe i poprawisz samopoczucie.


SAUNY I BASENY – RELAKS I REWITALIZACJA NA POZIOMIE ŚWIATOWYM

W strefie basenów i saun dysponujemy unikatowymi rozwiązaniami prozdrowotnymi. Połączyliśmy zalety energetyzującego leczniczych wód mineralizowanych z relaksującym ciepłem wód termalnych i hydromasażem. Możesz skorzystać z dobrodziejstw jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz z jacuzzi krzemowego. Kąpiele doskonale relaksują, przyśpieszają metabolizm i detoksykację, przywracają skórze piękno i blask! Pływanie w basenie rekreacyjnym wspomaga odchudzanie i redukcję cellulit, wspaniale odstresowuje i pozwala zapomnieć o stresie. W Ganbanyoku, japońskiej saunie skalnej, podczas 60-cio minutowego seansu bez wysiłku stracisz nawet do 1200 kalorii i zredukujesz cellulit, a Twoja skóra stanie się nieskazitelnie czysta, jędrna i elastyczna. Do dyspozycji Gości są również sauny oddziałujące za pomocą bardzo wysokiej temperatury (sauna fińska), jak i mające łagodniejsza biosauna z aromaterapią i łaźnia parowa. Łagodniejsze formy saunowania i kąpiele w basenie rekreacyjnym są także polecane kobietom w ciąży, a także Paniom z cerą wrażliwą lub naczynkową. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 uzyskasz podczas helioterapii na Słonecznej łące, a efekt odmłodzenia skóry zapewni kolagenowa terapia świetlna. Odpoczywając przez 45 minut w grocie solnej z tężnią solankową, zyskasz tyle, co spędzając 3 dni nad morzem!

Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz, koloroterapia i dźwiękoterapia wspomagają odnowę biologiczną oraz tworzą niepowtarzalny nastrój SPA & Wellness emanującego dobrą energią.

Zdaniem Wojciecha Eichelbergerga, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla naszej regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia – nie wolno ich lekceważyć”.


ZABIEGI ANTY – AGING I TERAPIE XXI WIEKU

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie oferuje najnowocześniejsze zabiegi odmładzające (Derma OXY- infuzja tlenowa, Yonelle Medesthetic, Skin Frax RF, Medshape) i nieinwazyjne terapie anty-aging jak Facefitness (gimnastyka twarzy), które przywracają piękno i młodość. Zlikwidujesz zmarszczki, uelastycznisz i wygładzisz cerę, uzyskasz trwały efekt liftingu bez skalpela. Zredukujesz cellulit, ujędrnisz ciało, wyszczuplisz i wymodelujesz sylwetkę. W ofercie zabiegi dla Pań z najwyższymi wymaganiami – z cerą naczynkową, wrażliwą, alergiczną, suchą i odwodnioną, które zwalczają wolne rodniki, wygładzają zmarszczki i przywracają cerze zdrowy wygląd.

W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim możesz skorzystać z najnowocześniejszej diagnostyki Vieva, SCIO, terapii BEMER. To pomoc w dolegliwościach, na które tradycyjna medycyna nie znalazła wciąż lekarstwa!

Dzięki pobytowi w SPA & Wellness pobudzisz procesy samouzdrawiania organizmu i regenerację na poziomie fizycznym, duchowym, emocjonalnym. Powrócisz do pełni sił i zdrowia, i cofniesz czas – a wszystko to w samym sercu Warszawy! Pobyt w kameralnym SPA Studia Sante Uzdrowiska Miejskiego jest zarezerwowany dla osób od 16 roku życia. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to absolutnie wyjątkowe SPA! I każdy z naszych gości jest dla nas kimś wyjątkowym!