Studio Sante > O nas

O nas

basen_warszawa_studio_sante


STUDIO SANTE UZDROWISKO MIEJSKIE – SPA XXI WIEKU

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa, stworzona przez firmę Sante. Tu w komfortowych warunkach zregenerujesz ciało, wyciszysz umysł i osiągniesz stan głębokiego relaksu. To wyjątkowe SPA & Wellness, w którym podwyższysz poziom biowitalności organizmu, wzmocnisz siły życiowe i poprawisz samopoczucie poprzez kąpiele w wodzie strukturyzowanej, seans w Ganbanyoku na rozgrzanych płytach z krzemionki wulkanicznej Black Silica czy odpoczynek w Goldarium – wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem.


STREFA BASENÓW I SAUN – RELAKS I REWITALIZACJA NA POZIOMIE ŚWIATOWYM

W strefie basenów i saun dysponujemy unikatowymi rozwiązaniami prozdrowotnymi. W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim połączyliśmy zalety energetyzującego działania wody strukturyzowanej oraz leczniczych wód mineralizowanych z relaksującym ciepłem wód termalnych i hydromasażem. Możesz skorzystać z dobrodziejstw jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz z jacuzzi krzemowe. Kąpiele oczyszczają organizm, przyśpieszają metabolizm, przywracają skórze młodość, piękno i blask! Pływanie w basenie z wodą strukturyzowaną oczyszcza organizm z toksyn, wygładza skórę, wspomaga odchudzanie, redukuje cellulit, likwiduje stres.

W Ganbanyoku, japońskiej saunie skalnej, podczas 60-cio minutowego seansu bez wysiłku stracisz nawet do 1200 kalorii i zredukujesz cellulit, a Twoja skóra stanie się nieskazitelnie czysta, jędrna i elastyczna. Do dyspozycji Gości są również sauny oddziałujące za pomocą bardzo wysokiej temperatury (sauna fińska), jak i mające łagodniejsze działanie (Ganbanyoku, biosauna z aromaterapią, łaźnia parowa z parą z wody strukturyzowanej). Łagodniejsze formy saunowania i kąpiele w wodzie strukturyzowanej są polecane kobietom w ciąży, a także Paniom z cerą wrażliwą lub naczynkową – poprawiają wygląd i nastrój oraz podwyższają energetykę organizmu. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 uzyskasz podczas helioterapii na Słonecznej łące, efekt odmłodzenia skóry zapewni kolagenowa terapia świetlna, a odpoczywając przez 45 minut w grocie solnej z solą himalajską, zyskasz tyle, co przez 3 dni nad morzem!

Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz, koloroterapia i dźwiękoterapia wspomagają odnowę biologiczną oraz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią.

Zdaniem Wojciecha Eichelbergerga, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla naszej regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia – nie wolno ich lekceważyć”.

 


ZWIĘKSZ POZIOM ENERGII WITALNEJ

„W Studio Sante organizm zyskuje kompleksową stymulację do samoregulacji i zwalczenia zdrowotnych dolegliwości. Wysokie parametry bioenergetyczne w połączeniu z bogatą ofertą zabiegową sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwie holistycznym prozdrowotnym ośrodkiem na miarę XXI w.” – mówi ekspert, Leszek Mateja. Korzystne oddziaływanie na organizm człowieka rozpoczyna się od 6500 Bv (jednostek Bovisa). Każde pomieszczenie w Studio Sante ma wysokie oddziaływanie biowitalne, dzięki czemu podwyższa Twoją bioenergię. Energetyka basenu rekreacyjnego z wodą strukturyzowaną wynosi 7500 Bv, jacuzzi krzemowe – 9300 Bv, jacuzzi z solą himalajską i magnezem – 9200 Bv, basenów schładzających – 7300-7400 Bv. Obiekt zabezpieczono opaską z kwarcu żyłowego, niwelującą niekorzystny wpływ cieków wodnych.


ZABIEGI ANTY – AGING I TERAPIE XXI WIEKU

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Studio oferuje najnowocześniejsze, nieinwazyjne terapie anty-aging. CACI, Yonelle Medesthetic, Facefitness to zabiegi odmładzające, które przywracają piękno i młodość. Zlikwidujesz zmarszczki, uelastycznisz i wygładzisz cerę, uzyskasz trwały efekt liftingu bez skalpela. Zredukujesz cellulit, ujędrnisz ciało, wyszczuplisz i wymodelujesz sylwetkę. W ofercie zabiegi dla Pań z najwyższymi wymaganiami – z cerą naczynkową, wrażliwą, alergiczną, suchą i odwodnioną, które zwalczają wolne rodniki, wygładzają zmarszczki i przywracają cerze zdrowy wygląd.

W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim możesz skorzystać z najnowocześniejszej diagnostyki i terapii biofeedbackowej SCIO, redukującej skutki stresu i mobilizującej organizm do autogeneracji. Diagnostyka i terapia SCIO skutecznie redukuje dolegliwości, na które tradycyjna medycyna nie znalazła wciąż lekarstwa!

Dzięki pobytowi w SPA & Wellness pobudzisz procesy samouzdrawiania organizmu i regenerację komórkową na poziomie fizycznym, duchowym, emocjonalnym i energetycznym. Powrócisz do pełni sił i zdrowia, i cofniesz czas – a wszystko to w samym sercu Warszawy! Pobyt w kameralnym SPA Studia Sante Uzdrowiska Miejskiego jest zarezerwowany dla osób od 16 roku życia. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to absolutnie wyjątkowe SPA! I każdy z naszych gości jest dla nas kimś wyjątkowym!