Zabiegi na cellulit, usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja rozstępów, poprawa kondycji skóry i modelowanie ciała – a wszystko to w jednym zabiegu? Arosha to połączenie nowoczesnej linii kosmetyków z owijaniem ciała delikatnymi bawełnianymi bandażami, nasączonymi koktajlem składników aktywnych, przynoszącymi takie rewelacyjne efekty. Zabiegi bandażami Arosha umożliwiają też odchudzanie nóg, przyśpieszenie spalania tłuszczu na brzuchu, redukcją obrzęków i różnych oznak starzenia się skóry. Arosha wykazują działanie liftingujące, wyszczuplająco-modelujące, zapewniając jednocześnie efekt push up na udach, pupie.  Bandażowanie to przyjemne i bezpieczne zabiegi na ciało – bandaże Arosha są jednorazowe i niezwykle delikatne w dotyku. Twoje ciało otulone w kokon odpowiednio dobranych składników aktywnych, absorbuje je przez skórę znacznie efektywniej. Bandaże Arosha nie uciskają nadmiernie tkanek (efekt kontrolowanej kompresji), co eliminuje ryzyko działania odwadniającego. Są skuteczną bronią zarówno przy zatrzymywaniu wody w organizmie, jak i odwodnieniu. Zabieg na ciało Arosha można wykonać także u osób z problemami naczyniowymi. Jeśli jeszcze nie przekonałaś się, co to są bandaże Arosha, czas spróbować. Zapraszamy!

 

 

Bandaże Arosha – opinie, efekty po zabiegu

Zabiegi bandażami Arosha opinie zawdzięczają dużej liczbie zadowolonych klientek, które obserwują pożądane zmiany w modelowaniu ciała. Panie korzystające z zabiegów podkreślają również ich relaksujących charakter i poprawę kondycji skóry, którą zapewniają bandaże Arosha. Efekty to:

 • ekspresowe wyszczuplanie ciała
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • usuwanie cellulitu
 • wygładzenie nierówności skóry
 • redukcja rozstępów
 • ujędrnianie skóry
 • napinanie skóry
 • niwelacja obrzęków i zastojów
 • stymulacja usuwania toksyn
 • wspomaga drenaż limfatyczny

 

Opcje zabiegu:

 • Uda, pośladki, brzuch – zabiegi wyszczuplające Arosha to sposób na cellulit i poprawę jakości skóry. Niwelują miejscowo ulokowaną tkankę tłuszczową, pomagają w odchudzaniu brzucha i rzeźbieniu ciała, wyszczuplają uda i podnoszą pośladki. Pobudzając naturalny drenaż limfatyczny, stymulują usuwanie toksyn z organizmu.
 • Rytuał Arosha i zabieg na twarz – to kompleksowa pielęgnacja ciała połączona z zabiegiem kosmetycznym na twarz, dostosowanym do potrzeb klientki. Odchudzanie nóg, pozbycie się cellulitu, wyszczuplanie ciała i pielęgnacja urody – to wszystko oferujemy w rytuale na ciało Arosha.

Efekty Arosha są widoczne już po jednym zabiegu. Aby uzyskać najlepsze i długotrwałe rezultaty, zalecamy wykonanie 6 – 10 zabiegów w odstępie co 2-3 dni. Liczbę zabiegów rekomenduje doświadczony terapeuta, biorąc pod uwagę indywidualne predyspozycje i oczekiwania klienta.

 

Arosha – ile zabiegów?

Zabiegi z bandażami Arosha należy stosować w seriach, dobierając ich liczbę indywidualnie.

 

Bandaże Arosha – jak wygląda zabieg?

Zabieg bandażami Arosha zawsze jest poprzedzony jest peelingiem ciała, który dokładnie oczyszcza skórę i sprawia, że składniki aktywne z bandaży lepiej się wchłaniają. Następnie terapeuta owija wybraną część ciała, dobierając odpowiednie rodzaje bandaży Arosha.  Na zakończenie zabiegu na ciało nakładamy krem pielęgnacyjny.

 

Arosha – na jakie części ciała stosujemy?

Bandaże Arosha możemy stosować do modelowania pośladków, brzucha, nóg i ramion. Produkty Arosha mają właściwości modelujące, ujędrniające, napinające, drenujące, nawilżające, antystarzeniowe, a przede wszystkim skutecznie redukują cellulit wodny i włóknisty, usuwając jego przyczyny.

 

Arosha – wskazania

Bandaże Arosha są szczególnie polecane w następujących przypadkach: cellulit (skórka pomarańczowa), rozstępy, nadwaga, miejscowe otłuszczenia, utrata napięcia skóry, zatrzymywanie wody w organizmie, odwodnienie

 

Bandaże Arosha – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do bandaży Arosha to: zapalenie żył, zaburzenia krążenia, choroby serca, rozrusznik serca, sztuczna zastawka serca, choroby płuc, choroby skóry, infekcje z gorączką, grzybice skóry, ciąża i karmienie piersią.

 

Bandaże Arosha, Warszawa, Studio Sante zaprasza!

Zabiegi na cellulit Warszawa, Studio Sante zaprasza!

Usuwanie rozstępów, Warszawa, Studio Sante zaprasza!