Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > BioRePeel Cl3

BioRePeel Cl3– Szybki sposób na widoczną poprawę wyglądu skóry

biorepeel - studio sante uzdrowisko miejskie.2jpg

Na pewno nie jedna z nas może potwierdzić, że skóra jest wizytówką każdej kobiety. Dlatego tak ważne jest dla nas aby stale dbać o jej zdrowy wygląd. Niestety często efekt naszych starań psują pojawiające się na nosie czy policzkach zaskórniki i zmiany trądzikowe. Również utrata elastyczności skóry i równomiernego kolorytu, choć jest naturalnym procesem starzenia się skóry, wpływa niekorzystnie na jej wygląd, a co za tym idzie na naszą samoocenę. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego peelingu medycznego jakim jest Biorepeel.

 

Co to jest BioRePeel?

To dwufazowy peeling medyczny, w skład którego wchodzą kwasy, aminokwasy, witaminy i składniki liftingujące. Zaletą BioRePeel Cl3 jest to, że z zabiegu możesz korzystać przez cały rok, nawet w okresie letnim. Wbrew pozorom bardzo często latem na skórze pojawiają się nieestetyczne zmiany trądzikowe, wiele z nas boryka się też z problemem zapchanych porów. Peeling nie niesie za sobą niekorzystnego efektu jakim jest złuszczanie skóry, jest też nieinwazyjny. Zawarty w nim kwas cytrynowy pomaga wyrównać koloryt i rozświetlić cerę. Dodatkowo witamina C, nie bez znaczenia nazywana witaminą młodości, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Peeling wzbogacono także o witaminę B2, która przywraca właściwe pH skóry i odpowiada za jej regenerację.

Komu polecamy peeling medyczny BioRePeel?

Peeling możesz stosować zarówno na twarz, jak i na całe ciało. BioRePeel Cl3 polecamy klientkom z cerą trądzikową, łojotokową, jak i tym ze skórą starzejącą się, przebarwieniami czy bliznami. Liczba zabiegów jest uzależniona od typu skóry, wskazań ustalonych wraz z kosmetologiem oraz oczekiwań klienta. Zalecana jest seria 4-8 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni. W połączeniu z mezoterapią mikroigłową zalecane jest wykonanie serii 4-6 zabiegów wykonywanych nie częściej niż raz na miesiąc.

Jakie efekty zauważysz po peelingu BioRePeel?

Dużą zaletą peelingu jest jego szerokie zastosowanie. Dzięki BioRePeel Cl3 szybko osiągniesz długotrwały efekt promiennej i rozświetlonej skóry. Peeling zapewnia także:

  • Widoczne spłycenie zmarszczek
  • Ograniczenie wydzielania sebum
  • Zamknięcie porów
  • Efekt liftingujący tj. poprawienie elastyczności i napięcia skóry
  • Widoczną już po pierwszym zabiegu rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Gdzie w Warszawie wykonać zabieg BioRePeel?

Zapraszamy do wykonania usługi w naszym Uzdrowisku Miejskim Studio Sante, mieszczącym się przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie. Pod opieką naszych profesjonalistów zadbasz o to, aby twoja skóra odzyskała promienny, młody wygląd i aby znów była twoją najlepszą wizytówką.

 

PRZECIWSKAZANIA do wykonania zabiegu BioRePeel Cl3:

– ciąża i okres karmienia piersią

– uczulenie na jeden ze składników produktu BioRePeelCl3

– naruszenie ciągłości naskórka

– liczne znamiona

– aktywne zmiany wirusowe (np. aktywna opryszczka)

– zmiany grzybicze lub bakteryjne

– zbyt mocno opalona skóra

– leczenie pochodnymi wit. A

– przebyta radioterapia lub chemioterapia


Specjaliści BioRePeel Cl3 w Studio Sante Warszawa

Monika Pisarek

Dyplomowana kosmetyczka

Dowiedz się więcej

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka dyplomowana, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała

Dowiedz się więcej