Piękne, cudownie miękkie, zadbane dłonie to marzenie każdej z nas. Teraz to możliwe! Zabieg na dłonie Bloomea wygładza i zmiękcza skórę dłoni. Redukuje zwiotczenia, przywraca sprężystość. naturalny kolory. Zmniejsza przebarwienia i plamy na skórze, przywracając naturalny koloryt. Takie odmładzanie dłoni jest  szybkie i skuteczne, ponieważ zabieg Blooemea stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, odpowiadającej za plastyczność i elastyczność skóry. Koktajl składników aktywnych anty-aging z hialuronem zapewnia dogłębne nawilżenie, odżywienie i gładkość skóry dłoni. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, odpowiedni dla osób w każdym wieku.

 

 

Zabieg na dłonie Bloomea – efekty:

  • odmładza i wygładza skórę dłoni
  • redukuje przebarwienia posłoneczne
  • zwiększa napięcie skóry, redukuje zwiotczenia
  • przywraca miękkość

 

Bloomea to zabieg obsypany nagrodami!

  • Nagroda w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczny 2016” na kongresie LNE w Paryżu
  • Nagroda w kategorii: „Innowacja roku 2016. Aparatura kosmetyczna”, Cosmoprof Hongkong
  • Nagroda imienia H. Pierantoni w kategorii: „Innowacyjny produkt w zabiegach estetycznych” na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu w 2015 r.

 

Przebieg zabiegu Bloomea – sekret skuteczności

Bloomea TRIO M.M.L. bazuje na trzech działaniach, zapewniających skuteczny efekt odmładzający.

 

Etap pierwszy – makroeksfoliacja

Przy kliencie zostaje otwarty jednorazowy tip złuszczający, dostosowany do rodzaju skóry i wykonywanego zabiegu. Peeling idealnie oczyszcza skórę dłoni, dzięki czemu będzie mogła wchłonąć  składniki aktywne.

 

Etap drugi –  mikrowibracja

Teraz za pomocą innego aplikatora podawany jest koktajl Bloomea, zawierające najważniejsze składniki aktywne: hialuronowy (hialuron), elastynę i kolagen. Mikrowibracje, czyli drgania o wysokiej częstotliwości, pozwalają na ich wprowadzenie do poziomu skóry właściwej, co zapewnia doskonale nawilżenie i odżywienie.

 

Etap trzecie – luminoterapia

Oddziaływanie światła bliskiej podczerwieni o idealnie dobranej długości fali 633 nanometry stymuluje proces neokolagenezy, czyli powstawania kolagenu oraz namnażanie elastyny i fibroblastów. Już po czterech zabiegach ilość elastyny zwiększa się aż o 20%, co jest porównywalne do efektów resurfacingu laserowego.

 

Zabiegi kosmetyczne na dłonie, Warszawa, Studio Sante poleca!