Wyobraź sobie  wyjątkowe chwile oraz niezapomniany relaks WYŁĄCZNIE w damskim gronie. Przyjaciółki, Siostry, Koleżanki, mnóstwo radości, uśmiechu i świata Kobiet dla Kobiet w  jednym miejscu… Lubimy spełniać marzenia, dlatego też – zapraszamy na  Ladies Night  w Studio Sante!  Gwarantujemy zupełnie nowy wymiar odprężenia w strefie basenów i saun Studio Sante w każdy poniedziałek w godzinach od 20:00 – 0:00 – WYŁĄCZNIE w damskim gronie!

Ponadto, w całym obiekcie panuje dowolność strefy beztekstylnej, a odwiedzające nas Panie mogą czuć się zupełnie swobodnie. Studio Sante podczas Ladies Nights zmienia się w królestwo kobiet, bo komfort i dobre samopoczucie Pań są dla nas absolutnym priorytetem!  

 

BASENY I SAUNY W STUDIO SANTE – NIEZIEMSKI RELAKS PODCZAS LADIES NIGHT

Do dyspozycji Pań cała strefa saun i basenów! Kąpiele w basenie rekreacyjnym, jacuzzi solankowym czy jacuzzi krzemowym wygładzą skórę, przyśpieszą detoksykację i zwiększą energię witalną. W połączeniu z koloroterapią i muzykoterapią zapewnią głębokie odprężenie. Seans w Ganbanyoku, japońskiej saunie skalnej, to utrata ok. 800-1200 kalorii i to bez żadnego wysiłku, a także redukcja cellulitu i całkowicie naturalna terapia anty-aging dla skóry i całego ciała. Kąpiel parowa w łaźni to sposób na głębokie nawilżenie i odświeżenie skóry. Wypoczynek w Goldarium – komnacie z czystego, 22-karatowego złota, zapewni wzrost energii życiowej. Łagodne i zdrowe opalanie na Słonecznej łące przyniesie subtelną opaleniznę, a podczas 20-minutowej sesji organizm wytworzy niezbędną dla zdrowia witaminę D3. To niezwykła witamina, która nie tylko poprawia stan skóry, lecz także przyspiesza spalanie tłuszczów, polepsza nastrój i przeciwdziała wielu dolegliwościom. Kolagenowa terapia świetlna dostępna również w strefie wypoczynku odbuduje i wzmocni kolagen w skórze, rozjaśni przebarwienia i złagodzi dolegliwości skórne, dając przy tym trwały efekt liftingu.

 

LADIES NIGHT – NOC NIESPODZIANEK I DODATKOWYCH ATRAKCJI TYLKO DLA PAŃ

MASAŻE BALIJSKIE – PROMOCJA TYLKO DLA KOBIET

(w ramach Ladies Nights w poniedziałkowe wieczory)

W Studio Sante poznasz wschodnią sztukę relaksacji! Masaż balijski jest uważany za jeden z najbardziej odprężających masaży orientalnych na świecie. Wzmacnia energię życiową CHI, wprowadza w stan holistycznego połączenia ciała i umysłu, regeneruje siły witalne. Aktywuje punkty akupresury, relaksuje mięśnie, niweluje stres i zmęczenie. Masaż balijski, wykonywany rodowite Balijki, pozwala całkowicie zapomnieć o codzienności i zatopić się w rytmie  luksusu. Teraz wszystkie Panie podczas poniedziałkowych Ladies Nights zapraszamy na masaże balijskie w promocyjnej cenie:

 

Masaż balijski (plecy, ramiona, kark) – cena promocyjna – 99 zł/30 min.

Zapisy telefonicznie lub na miejscu.

 

PEELINGI W ŁAŹNI PAROWEJ

Podczas Ladies Night oferujemy seanse peelingowe w łaźni parowej (20:30, 22:00, 23:00 w poniedziałki), gdzie Panie otrzymują naturalne kosmetyki najwyższej jakości do peelingów lub maski na ciało. Coraz częściej serwujemy również zdrowe przekąski w ramach przyświecającej nam filozofii: „Sante znaczy zdrowie”.

 

JAK WYGLĄDA LADIES NIGHT W STUDIO SANTE UZDROWISKU MIEJSKIM?

Podczas Ladies Night można poruszać się nago, w ręczniku, w szlafroku lub w kostiumie kąpielowym, tak więc nawet Panie, które krępują się rozebrać do naga, mogą bez przeszkód skorzystać z tej oferty. Strefa saun jest strefą beztekstylną (z wyłączeniem ciągów komunikacyjnych), zgodnie z powszechnie przyjętymi w saunariach zasadami i obowiązującą w nich kulturą saunowania. Do sauny fińskiej wchodzimy nago lub w ręczniku. Siadając, pamiętamy, aby całe ciało było na ręczniku. Strefa saun jest w Studio Sante strefą wydzieloną, co zwiększa komfort i wygodę korzystania z niej.

Gwarantujemy usługi na światowym poziomie w kameralnej atmosferze i luksusowym otoczeniu.

 

CENNIK Wellness & SPA 

 

Serdecznie zapraszamy – Ladies Night!