Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

masaż-leczniczy-studio-sante-warszawa.2jpg

Masaż leczniczy uwalnia od bólu, rozluźnia napięte mięśnie, przyspiesza powrót do pełnej sprawności. Poprawia samopoczucie i jakość życia. Jest to forma masażu nacelowana na przyczynę dolegliwości bólowych, co gwarantuje jej skuteczność. To najlepszy wybór dla osób borykających się z bólem kręgosłupa, schorzeniami okołostawowymi oraz po kontuzjach i przebytych operacjach. Polecany także dla osób zapracowanych, prowadzących siedzący i stresujący styl życia.

 

 

Co to masaż leczniczy?

Masaż leczniczy to połączenie wielu skutecznych technik terapeutycznych, takich jak masaż klasyczny, masaż powięziowy, masaż tkanek głębokich, masaż funkcyjny, masaż poprzeczny oraz terapii punktów spustowych czy technik energii mięśniowej. Forma terapii jest dostosowana do aktualnych potrzeb pacjenta (klienta), a jej wybór jest poprzedzony dokładnym wywiadem i badaniem terapeutycznym. Podczas wizyty ustala się plan leczenia, a jeśli zachodzi taka potrzeba terapeuta zaleca ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym klient (pacjent) szybciej osiągnie cel terapeutyczny i będzie on trwały.

 

Masaż leczniczy – efekty

– zmniejszenie/zniwelowanie dolegliwości bólowych

– poprawa zakresu ruchów

– zmniejszenie napięcia mięśniowego

– poprawa stanu metabolicznego tkanek

– poprawa samopoczucia i jakości życia

 

 


Specjaliści Masaż leczniczy w Studio Sante Warszawa

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej

Artur Urbanik

Mgr fizjoterapii, terapeuta manualny.

Dowiedz się więcej