MASAŻ LOMI LOMI – SKĄD SIĘ WYWODZI?

Masaż Lomi Lomi Nui wywodzi się z wysp hawajskich. Dawniej masaż Lomi Lomi stanowił element rytuału  służącego duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu wewnętrznej równowagi. W tradycji polinezyjskiej wykonywany był na kamiennym ołtarzu i trwał wiele godzin, a nawet dni. Ceremonia połączona była z tradycyjnym hawajskim tańcem hula. Wykonywana była zwykle w szczególnych momentach poprzedzających wejście w nowy etap życia.

 

MASAŻ LOMI LOMI NUI – CZYM JEST?

 

Masaż Lomi Lomi Nui – do wyboru są dwie opcje 60 lub 90 minut i obejmują całe ciało z wyjątkiem stref intymnych okrywanych w trakcie masażu ręcznikiem lub chustą. Charakterystyczną techniką masażu Lomi Lomi jest masowanie przedramionami. Technika masażu polega na odpowiednim nacisku na określone punkty i rejony ciała i uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie. Wykorzystuje się nie tylko otwarte dłonie i ich poduszki, ale także zgięte palce, opuszki, całą powierzchnię rąk: nadgarstki, przedramiona, łokcie i barki.  Masażysta głaszcze, obejmuje, uciska, muska, kołysze, unosi na rękach, porusza naszymi nogami i rękami sprawiając, że czujesz się, jakbyś leżał na fali oceanu. Dzięki długim i płynnym ruchom masażysty doświadczysz głębokiej relaksacji. Masaż reguluje pracę układu nerwowego i pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Poprawia krążenie krwi. Masaż Lomi Lomi Nui będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli żyjesz w dużym stresie.

 

 

 

MASAŻ LOMI LOMI NUI – KORZYŚCI DLA CIEBIE

 

  • Odblokowuje przepływ energii w ciele
  • Rozluźnia napięcie mięśniowe
  • Redukuje stres
  • Przyspiesza metabolizm
  • Poprawia krążenie krwi i limfy
  • poprawia rytm snu

 

Masaż Lomi Lomi pozwoli Ci przenieść się na chwilę na hawajską plażę. Dzięki płynnym, harmonijnym ruchom masażysty, działaniu rozgrzanych aromatycznych olejków i hawajskiej relaksacyjnej muzyce poczujesz odprężenie i głęboki relaks. Napięte mięśnie rozluźnią się, zmniejszy się ich sztywność i bolesność. Ponadto uwolnisz się od stresu i uspokoisz swój umysł.

 

Tel.: 605 130 152

Tel.: 22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.