Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży | Studio Sante Warszawa

Specjalna kompilacja najbardziej delikatnych technik, sprzyjających relaksacji

Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1314 opinii)

Specjalne techniki falujących ruchów petrissage eliminują zastoje i opuchliznę nóg. Wspomagają pracę układu krążenia i układu limfatycznego. Szwedzki masaż przeciwdziała rozstępom ciążowym i poporodowym. Redukuje dolegliwości bólowe przeciążonego kręgosłupa, barków i karku. Zmniejsza zmęczenie mamy i wpływa uspokajająco na dziecko. Kobieta leży w pozycji bezpiecznej dla siebie i dziecka, a terapeuta wykonuje miękkie i delikatne ruchy głaskania, które przynoszą ulgę napiętym mięśniom. Masaż w ciąży to także relaks, który idealnie przygotowuje do porodu.

Rezerwuj zabieg
Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży
Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży

Czy w każdym okresie ciąży można skorzystać z masażu?

• przyjmuje się, iż najbezpieczniejszym okresem do wykonania masażu jest ii trymestr ciąży.
• kobiety w pierwszym trymestrze ciąży, a także miesiąc przed wyznaczonym terminem porodu nie powinny korzystać z masażu.
• specjaliści radzą, by kobiety, które przed zajściem w ciążę nie korzystały z zabiegów na ciało i masaży, poczekały do 12 tygodnia ciąży.
• decyzję o skorzystaniu z masażu w ciąży zawsze należy skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę.

Przed zabiegiem terapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad, prosi o wypełnienie ankiety i podpisanie zgody na zabieg, dlatego prosimy o przybycie 15 min. Wcześniej przed planowanym zabiegiem. Bezpieczeństwo mamy i dziecka jest zawsze na pierwszym miejscu podczas masażu. W razie jakichkolwiek wątpliwości terapeuta może odmówić wykonania masażu.

Masaż szwedzki – na czym polega?

Masaż szwedzki to jedna z najpopularniejszych rodzajów masażu. Masażysta stosuje różne techniki: głaskanie, rozcieranie, oklepywanie, uciskanie, ugniatanie. Szwedzki masaż dla kobiet w ciąży jest łagodną wersją tradycyjnego masażu, zapewniającą maksimum komfortu i bezpieczeństwa przyszłej mamie i dziecku.
Zalecana jest dodatkowa ostrożność w przypadku ciąży bliźniaczej, wcześniejszych poronień, wieku matki poniżej 20 i powyżej 35 roku życia.

Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 230zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Masaż szwedzki dla kobiet w ciąży - Korzyści dla Ciebie

icon

sprzyja rozluźnieniu mięśni

icon

przeciwdziała rozstępom

icon

redukuje stres

icon

poprawia ruchomość stawów

icon

wspomaga eliminację toksyn

icon

zmiękcza skórę

icon

redukuje obrzęki

icon

poprawia jakość snu

icon

działa kojąco na dziecko

icon

usprawnia krążenie

icon

poprawia natlenienie i odżywienie tkanek

icon

przynosi głębokie odprężenie

Nasi terapeuci

Agata Urbanik

Agata Urbanik

Fizjoterapeutka, masażystka

Jest absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła wiele certyfikowanych szkoleń, m.in. z terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn-Evjenth, fizjoterapii w sporcie.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Artur Urbanik

Artur Urbanik

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Fizjoterapią i masażem zajmuje się od 2011. Dąży do tego, aby osoba z którą pracuje, poczuła się dobrze we własnym ciele. Podczas pracy z pacjentem  łączy techniki wisceralne, głębokie i relaksacyjne.
Kacper Marczak

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji kolana, kręgosłupa, masażu, tapingu powięziowym oraz terapii napięciowych bólów głowy.
Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Marsawe Lebby

Marsawe Lebby

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wykonuje masaże takie jak: masaż balijski, klasyczny, relaksacyjny, tajski, shiatsu, refleksologię, masaż gorącymi kamieniami, lomi lomi oraz peeling.
Monika Pisarek

Monika Pisarek

Kosmetyczka

Jako kosmetyczka pracuje od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA i wyspecjalizowanych klinikach kosmetologiczno‑medycznych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała.
Hanna Woś

Hanna Woś

Kosmetyczka, masażystka

Specjalistka w branży Beauty & Wellness od ponad 14 lat. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wobec oczekiwań i potrzeb klienta. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, ciała i w masażach.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz