Mezoterapia mikroigłowa + DermaOXY

Stymuluje procesy regeneracyjne naskórka i skóry właściwej. Pobudza naturalną odnowę skóry, co przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie likwiduje przebarwienia i rozszerzone pory. Poprawia gęstość i odżywienie skóry. Zapewnia redukuję zmarszczek i rozstępów. Zmniejsza blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe.

Daje długotrwały efekt odmłodzenia skóry, stymulując produkcję włókien kolagenowo-elastynowych przez wiele tygodni po zabiegu. Umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, co jeszcze bardziej poprawia rewitalizujący efekt zabiegu. Bez ryzyka, bez powikłań, bez długiej rekonwalescencji!

Z zabiegu możesz korzystać przez cały rok – również latem, przy stosowaniu odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Zabieg nie powoduje długotrwałych podrażnień i już następnego dnia po zabiegu możesz nałożyć makijaż. Zapraszamy Cię również na konsultację pozabiegową, podczas której skorzystasz z niesamowicie odprężającego i stymulującego odnowę skóry masażu twarzy gratis!

Bezpośrednio przed zabiegiem oraz tydzień po zabiegu nie jest wskazane korzystanie z intensywnych saun oraz opalanie.

 

Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu DermaOXY?