Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Goldarium

GoldariumZłota wypoczywalnia SPA

goldarium 2.2.1
Goldarium
(4.5/5 z 46 ocen)

Seans w Goldarium– jedynej w Polsce i Europie wypoczywalni SPA wyłożonej 22‑karatowym złotem – to luksusowy relaks nawiązujący do tradycji wellnessowej Bliskiego Wschodu. Już w czasach starożytnych wierzono, że złoto działa odmładzająco na skórę, czyniąc ją piękniejszą. Wypoczynek w Goldarium dodaje energii życiowej i podnosi poziom witalności organizmu. Głęboki relaks przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki o stroju w częstotliwości 432 Hz pozwala na wyciszenie emocji i ułatwia wejście w stan medytacji. Odprężenie w otoczeniu najdroższego kruszcu na świecie dodaje optymizmu i chęci do życia. W Goldarium łatwiej zapomnieć o stresie, zmęczeniu czy problemach. Wypoczynek w Goldarium to także  – dzięki unikatowym właściwościom złota – umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie.


Odmładzanie i regeneracja

Złoto emituje energię w postaci ciepłych i kojących wibracji, mających właściwości terapeutyczne. W trakcie wypoczynku w Goldarium, który polecamy po seansach saunowych, naczynia krwionośne rozszerzają się, a krew krąży żywiej. Dzięki temu organizm jest lepiej natleniony i odżywiony, i może uruchomić procesy naprawcze. Struktura fizyczna i energetyczna złota oraz jego barwa działają rewitalizująco na ciało i umysł. Kolor złota to kolor ciepły, według medycyny alternatywnej, rozszerzający tkanki, rozluźniający uszkodzone obszary w naszym ciele i przyśpieszający ich regenerację. Wibracje emitowane przez złoto stymulują punkty energetyczne na ciele (meridiany) oraz udrażniają kanały energetyczne – odblokowanie przepływu energii w ciele redukuje wiele dolegliwości i zapewnia lepszą pracę całego organizmu.

 

Większa witalność i głęboki relaks

Złoto emituje energię, dzięki której osiągniesz stan głębokiego relaksu. Odpoczynek w Goldarium, w otoczeniu najcenniejszego kruszcu na świecie, sprawia, że wielu klientów odczuwa poprawę nastroju i samopoczucia. 22-karatowe złoto ma teksturę o niezwykłej miękkości i aksamitnej delikatności. Goladium to wypoczywalnia SPA o wysokiej biowitalności – relaks stymuluje siły życiowe i zwiększa poziom witalności organizmu. Goldarium jest miejscem, w którym łatwiej nam osiągnąć wyciszenie i stany medytacyjne. Łatwiej zapomnieć o niekorzystnych emocjach, takich jak: smutek oraz zdenerwowanie. Osoby korzystające z unikatowego odpoczynku w Goldarium podkreślają odczuwalny wzrost energii życiowej, poziomu koncentracji oraz libido. W Goldarium dodatkową energię można uzyskać dzięki działaniu tachionu, symbolom mandali – kwiatu życia, ametystom i kojącej muzyce o częstotliwościach 432 Hz. Wypoczynek w „Goldarium” to również – dzięki unikatowym właściwościom złota – umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie.

 

Uzdrawiająca moc muzyki

W Goldarium efekt głębokiej relaksacji zapewnia idealnie dobrana muzyka relaksacyjna o stroju w częstotliwości 432 Hz, która ma czystszy, głębszy i łagodniejszy dla ucha dźwięk. Kombinacja kojącej barwy i tonacji wprowadza każdą komórkę ciała w rezonans optymalnych wibracji i pozwala zestroić się z energią Kosmosu. Prowadzi do osiągnięcia spokoju wewnętrznego i poczucia jedności z samym sobą. Tworzy przestrzeń dla głębokich uczuć: miłości, empatii, poczucia pełni. Pomaga osiągnąć równowagę: duchową, emocjonalną i fizyczną. Uzdrawia duszę, łagodzi lęki, poszerza świadomość. Nazywana jest czasem „muzyką snu”, bo ułatwia wejście w stan medytacji i głębokiego relaksu. Kojące i uspokajające dźwięki w częstotliwości 432 Hz to harmoniczna intonacja Natury. Podczas relaksu w Goldarium usłyszycie także „Arię na strunie G” Jana Sebastiana Bacha, odzwierciedlającą – w zamyśle kompozytora – muzyczną harmonię Wszechświata.  Dowiedz się więcej: CZYTAJ ARTYKUŁ

 

Goldarium – luksus z Bliskiego Wschodu

Luksusowy wypoczynek w komnacie wyłożonej złotem wywodzi się z tradycji Bliskiego Wschodu, a chryzoterapia, czyli leczenie złotem, ma długą i bogatą tradycję. Najwcześniejsze wzmianki o wykorzystaniu złota do celów leczniczych pochodzą z Aleksandrii w Egipcie. Ponad 5000 lat temu Egipcjanie spożywali złoto, aby uzyskać umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie. Królowa Kleopatra, aby zachować nieskazitelne piękno cery, stosowała maseczki ze złota. W starożytności w Persji, Arabii, Indiach i Chinach wierzono, że złoto wzmacnia serce, stosowano je także w stanach melancholii. W średniowiecznej Europie sproszkowanego złota dodawano do napojów, aby zmniejszyć bolesność stawów (podobnie czynili Chińczycy – dodawali złotą monetę do gotującego się ryżu, aby uzupełnić ten cenny pierwiastek w organizmie). Paracelsus – renesansowy alchemik, ojciec chemii i medycyny – opracował wiele leków, zawierających w recepturach złoto. Nalewką ze złota kurował się Ludwik XI, a Izabela Bawarska zamawiała u znajomego aptekarza powidła z solami złota na otyłość. Maria Medycejska używała ich przeciw bólom zębów. Niezwykłe właściwości złota promował Edgar Cayce, amerykański mistyk (I poł. XX w.) – wierzył on, że złoto jest konieczne do prawidłowej produkcji hormonów. W wieku XX przekonanie o leczniczych właściwościach złota zyskało potwierdzenie naukowe – tzw. złoto koloidalne zaczęto stosować w leczeniu białaczki i innych nowotworów. Teraz z unikatowego działania złota i najbardziej luksusowego wypoczynku, którego nie powstydziłaby się królowa Kleopatra, możesz skorzystać w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim.

 

Info w pigułce

  • temperatura: ok. 32°C
  • wilgotność: ok. 25%
  • poziom biowitalności: 9800 Bv