Skin Frax - system frakcyjny RF Warszawa, mikroigłowy na twarz | Studio Sante Warszawa

Naturalny i trwały efekt odmłodzenia skóry

Skin Frax – RF

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1088 opinii)

Chcesz zadbać o gładką i jędrną skórę bez korzystania z inwazyjnych technologii? Skorzystaj z zabiegu Skin Frax RF i ciesz się piękną skórą bez długiej rekonwalescencji! Skin Frax RF – Mikroigłowy System Frakcyjny RF to innowacyjna technologia gwarantująca spektakularny efekt głębokiego liftingu i odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zmniejsza zmarszczki i wypełnia linie. Usuwa blizny po trądziku i urazach. Redukuje pory, wyrównuje koloryt i wygładza cerę. Jest odpowiedni do każdego typu skóry. Dzięki Skin Frax RF osiągniesz naturalny i trwały efekt odmłodzenia skóry.

Rezerwuj zabieg
Skin Frax – RF
Skin Frax – RF

Spotęguj efekt poprzez wykorzystanie osocza bogatopłytkowego jako dodatek do zabiegu Skin Frax RF.

Jak działa Skin Frax  RF - Mikroigłowy System Frakcyjny RF?

Sekret skuteczności zabiegu tkwi w idealnie rozmieszczonych, nieizolowanych mikroigłach, które wprowadzone na odpowiednią głębokość skóry (od 0,5 do 3,5 mm) dostarczają wysoką energię emitowaną przez bipolarne fale radiowe. Zastosowanie precyzyjnie kontrolowanej energii RF bezpośrednio na różne głębokości skóry za pomocą mikroigieł pobudza naturalne procesy odnowy Twojej skóry. Nie powoduje przegrzania powierzchni skóry i ryzyka poparzeń. Zabieg Skin Frax RF stymuluje regenerację kolagenu i produkcję elastyny, dzięki czemu Twoja skóra staje się gładka i jędrna. Skuteczność zabiegu Skin Frax RF można porównać do efektów lasera frakcyjnego, jest jednak mniej inwazyjny. Mikroigłowy System Frakcyjny Skin Frax RF oddziałuje tylko na skórę właściwą. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Po zabiegu Twoja skóra nie wymaga dłuższej rekonwalescencji.

Z zabiegu Skin Frax RF możesz korzystać przez cały rok – również latem, przy stosowaniu odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Zabieg nie powoduje długotrwałych podrażnień i już następnego dnia po zabiegu możesz nałożyć makijaż. Zapraszamy Cię również na konsultację pozabiegową, podczas której skorzystasz z niesamowicie odprężającego i stymulującego odnowę skóry masażu twarzy gratis!

Skin Frax RF (twarz)

clock icon Czas trwania: 55 min price icon Cena: 800zł

Skin Frax RF (twarz + szyja)

clock icon Czas trwania: 85 min price icon Cena: 1000zł

Skin Frax RF (twarz + szyja + dekolt)

clock icon Czas trwania: 85 min price icon Cena: 1200zł

Skin Frax RF – karnet (3 x twarz)

clock icon Czas trwania: 3 x 55 min price icon Cena: 1900zł

Skin Frax RF – karnet (3 x twarz + szyja)

clock icon Czas trwania: 3 x 85 min price icon Cena: 2500zł

Skin Frax RF – karnet (3 x twarz + szyja + dekolt)

clock icon Czas trwania: 3 x 85 min price icon Cena: 3100zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Skin Frax - Korzyści dla Ciebie:

icon

Lifting twarzy

icon

Napięcie skóry

icon

Poprawa owalu twarzy

icon

Redukcja przebarwień

icon

Zmniejszenie widoczności porów

icon

Redukcja zmarszczek

icon

Redukcja blizn po trądziku, oparzeniach i urazach

icon

Wygładzenie skóry

icon

Rozjaśnienie kolorytu skóry

Karta Podarunkowa Studio Sante

Podaruj najbliższej osobie kartę podarunkową (voucher) do SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online. Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz