Szukasz pomysłu na prezent? Prezent dla kobiety… to powinno być coś unikalnego! Markowe kosmetyki, drogie perfumy, a może biżuteria  – to już było! Dziś najlepszy prezent dla kobiety to czas… tylko dla niej! Kup kartę podarunkową do SPA – będzie to oryginalny i wyjątkowy prezent zwłaszcza, że osoba obdarowana sama może wybrać usługi, o których tylko zamarzy! Sprawdź już teraz nasze pomysły na prezent!

Co na prezent dla kobiety

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i pewnie zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla niej. Prezent dla żony, prezent dla partnerki, prezent dla mamy – może się od tego zakręcić w głowie. Przedświąteczny tłok i pośpiech nie sprzyjają udanym zakupom, a my mamy pomysł na prezent bez wychodzenia z domu. To karta podarunkowa do naszego SPA na dowolną kwotę, którą osoba obdarowana może w dowolny sposób dysponować.

Voucher do SPA – idealny prezent

Wyjątkowy prezent dla kobiety pokazuje, że jest dla Ciebie ważna, i że rozumiesz jej potrzeby. A czego pragnie Twoja żona, wciąż przytłoczona obowiązkami? O czym marzy Twoja zabiegana partnerka, zestresowana pracą w firmie? Czego brakuje Twojej zmęczonej, wciąż dbającej o dzieci i wnuki, mamie? Odpoczynku, chwili relaksu, poczucia bycia atrakcyjną kobietą! I zazwyczaj jeszcze czasu dla siebie. Zapewniamy Cię, że voucher do SPA – tak ekskluzywnego i eleganckiego, jak nasze Studio Sante wywoła szeroki uśmiech na twarzy każdej kobiety!

Prezenty dla kobiet

Vaucher do SPA to czas tylko dla siebie – czas na relaks i regenerację, poprawienie urody, lepsze samopoczucie. Dlaczego voucher do SPA i co może wybrać osoba obdarowana?

 • relaksacyjny pobyt w strefie saun i basenów do dyspozycji:
  • Ganbanyoku – japońska sauna skalna, gdzie wygrzewamy się na czarnej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido
  • Złoto Goldarium – komnata z czystego złota, w której są idealne warunki do medytacji
  • Grota solna – morski mikroklimat w sercu stolicy
  • Sauna fińska, biosauna, łaźnia parowa – ciepło otulające ciało i dodające energii
  • Krystalicznie czysta woda strukturyzowana – dodająca biowitalnej energii
  • Jacuzzi krzemowe i jacuzzi solankowe – rozkosz bąbelków, przyjemne ciepło i moc minerałów
  • Słoneczna łąka – bezpieczne opalanie w środku zimy
  • promienie delikatnie otulające Twoje ciało.

 

i wiele innych luksusowych zabiegów, zob. tutaj:

i wiele innych, zob. tutaj:

Szczególnie polecamy masaże orientalne wykonywane przez Putu i Rinę, dyplomowane masażystki z wyspy Bali, np.

W ofercie SPA Studio Sante do wyboru jest naprawdę bogata gama masaży relaksacyjnych – zob. tutaj: 

 • w ramach karty podarunkowej można wybrać także pakiety SPA, zawierające zestaw luksusowych usług oraz pobyt w strefie saun i basenów

Jak działa karta podarunkowa?

Wybierasz wartość karty podarunkowej, kupujesz voucher i gotowe – wszystko możesz zrobić przez Internet, nie wychodząc z domu, nie stojąc w kolejkach, nie przeciskając się w tłumie kupujących.

 

Kliknij w ten link, żeby zakupić Voucher SPA