Studio Sante > Woda w Bistro Sante

Woda w Bistro Sante

Woda strukturyzowana

  • Woda to życie! Ale woda strukturyzowana to coś więcej! W Bistro Sante używamy wyłącznie wody strukturyzowanej – serwujemy ją bezpłatnie i przygotowujemy na niej wszystkie napoje, dania i desery! Właściwości wody strukturyzowanej Cię zaskoczą – wykraczają daleko poza jej krystaliczną czystość i smak jak z górskiego źródła! Poznaj sekret wody strukturyzowanej w Bistro Sante.

 

  • Woda strukturyzowana to zdrowa woda, eliksir życia i piękno natury w czystej postaci! Unikalny proces strukturyzowania przywraca jej naturalną strukturę, czyli pierwotną, harmonijna budowę na poziomie budowy cząsteczki wody. Dzięki temu znacznie lepiej nawadnia, uzupełniając niedobory wody w organizmie. Pełna naturalnej energii zwiększa potencjał witalny, działa ożywiająco i napełnia mocą.

 

  • Woda strukturyzowana cudownie wydobywa aromat kawy i herbaty. Smak potraw czyni bardziej intensywnym i głębszym. Jest świeżo orzeźwiająca i ma delikatniejszy smak niż zwykła woda z kranu. Picie wody strukturyzowanej, która jest nieporównywalnie smaczniejsza i zdrowsza, to przyjemność i zastrzyk pozytywnej energii. Zachowuje świeżość dłużej niż zwykła woda i wszystkie potrawy przygotowane na niej są dłużej świeże i smaczniejsze.

 

Bistro Sante, restauracje Warszawa – zapraszamy!