Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Aqua Aerobik

Aqua Aerobik

Aqua-aerobk-studio-sante-warszawa

Aqua aerobik w Studio Sante to dynamiczne ćwiczenia w wodzie, które pomagają stracić zbędne kilogramy, zredukować cellulit i pięknie wymodelować sylwetkę. Fitness w basenie polecany jest kobietom w ciąży i po porodzie, ponieważ pomagają pozbyć się napięć, polepszają wygląd i samopoczucie, pomaga odreagować stres i zmęczenie. W Studio Sante zastosowano innowacyjne technologie uzdatniania wody basenowej, które wykluczyły szkodliwe oddziaływanie ubocznych produktów dezynfekcji na organizmy kąpiących się osób. Podczas kąpieli nie wdychasz nieprzyjemnego zapachu, w wodzie można pływać z otwartymi oczami. Najnowocześniejszy system uzdatniania wody sprawia, że woda jest mikrobiologicznie czysta, a skóra po kąpieli nie wysusza się tak, jak po kąpieli w wodzie twardej, i jest aksamitnie gładka. 

Aqua aerobic sprawi, że wzmocnisz mięśnie, pozbędziesz się napięć, zregenerujesz stawy. Wydolność Twojego organizmu zwiększy się, sprawność poprawi, zmniejszą się dolegliwości kręgosłupa. Fitness w wodzie doda Ci energii i zwiększy Twoją witalność. Aktywność fizyczna sprawia, że wydzielają się endorfiny, poczujesz więc odprężenie i wyraźną poprawę nastroju. Zajęcia z aqua aerobiku to pełna radości forma ruchu, łącząca zalety ćwiczeń wodno-aerobowych i masażu wodnego.


Aqua aerobik – szczupła sylwetka, redukcja cellulitu, ulga w bólu

Aqua aerobik to ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wykonywane w wodzie. Aqua aerobik to świetny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, ponieważ woda stawia naturalny opór dla ruchu. Dzięki temu zwiększa się liczba spalanych kalorii. Aqua aerobik to także rodzaj wodnego masażu – rozluźnia ciało i umysł, przyśpiesza przemianę materii i odchudzanie, zmniejsza cellulit. Podczas ćwiczeń wzmocnisz mięśnie, spalisz tłuszcz, wytrenujesz układ sercowo‑naczyniowy oraz układ oddechowy, poprawisz wydolność całego organizmu. Poczujesz się sprawniejsza, zdrowsza, szczęśliwsza! Ćwiczenia nie obciążają stawów, dlatego jest to idealna forma ruchu dla osób borykających się z bólami kręgosłupa, zwyrodnieniami, osteoporozą, będących w trakcie rehabilitacji po urazach. To także fantastyczny sposób na zadbanie o siebie w czasie i po ciąży! Ćwiczenia w wodzie są polecane kobietom w ciąży i po połogu, ponieważ nie obciążają nadmiernie organizmu, rozluźniają mięśnie i redukują ich napięcia, wspomagają kręgosłup, zmniejszają obrzęki wokół kostek, łydek i przegubów dłoni, a po porodzie pomagają odzyskać piękną sylwetkę! To pozytywne doładowanie i regeneracja na poziomie fizycznym i psychicznym, które są tak bardzo potrzebne kobietom w czasie ciąży i po porodzie – w trakcie wyczerpującej opieki nad maleństwem!


Woda w basenie Studio Sante – komfortowa kąpiel bez zapachu chloru

Woda w basenie rekreacyjnym w Studio Sante została poddana innowacyjnej technologii oczyszczania: autorskiej metodzie filtracji na szkle aktywowanym, elektrolizie próżniowej soli oraz działaniu specjalistycznych lamp UV. Dzięki temu jest mikrobiologicznie czysta i ma wyjątkowe właściwości sensoryczne. Najnowsze technologie uzdatniania wody basenowej wykluczyły szkodliwe oddziaływanie ubocznych produktów dezynfekcji na organizmy kąpiących się osób. Kąpiący się nie są narażeni na wdychanie nieprzyjemnego zapachu, nie odczuwają dyskomfortu związanego z posmakiem chloru. Ani skóra, ani oczy, ani układ oddechowy nie są podrażnione chlorem, a włosy, skóra i stroje kąpielowe nie mają charakterystycznego chemicznego zapachu. W naszym basenie można pływać z otwartymi oczami! Doświadczamy tu doznań kąpieli porównywalnej z zanurzeniem się w idealnie przezroczystym górskim potoku z tą różnicą, że woda ma optymalną, miłą dla ciała temperaturą! Odczuwamy ją jako wyjątkowo miękką, aksamitną i perlistą.


Jak wygląda aqua aerobik?

Aqua aerobik to ćwiczenia grupowe w wodzie, odbywające się przy odpowiednio dobranej, dynamicznej muzyce. Prowadzący pokazuje ćwiczenia i wyznacza tempo, uwzględniając predyspozycje uczestników. Część ćwiczeń może być wykonywanych z użyciem rurek z pianki poliuretanowej (tzw. makaronów), piankowych ciężarków, pasów wypornościowych. Nie trzeba umieć pływać, ponieważ podczas zajęć cały czas mamy kontakt z dnem basenu. Aqua aerobik to forma ruchu pełna radości, relaksująca umysł i ciało, dostarczająca dobrej zabawy!

 

 

Rezerwacja zajęć: 

tel.:  22 417 80 90
e-mail: kontakt@studiosante.pl