Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Aquacycling

Aquacycling

20321-1903440-NOWY-KV-STS-STREFA-MOKRA-JESTEŚMY-OTWARCI-podstrona-2-960x410

Aquacycling to innowacyjny trening łączący jazdę na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia w wodzie. Skutecznie redukuje cellulit i pozwala zrzucić zbędne kilogramy. Podczas 45 minut możesz spalić ponad 1000 kcal! Aquacycling jednocześnie daje relaksujący efekt odprężającego masażu wodnego, odciążając i wspomagając regenerację stawów. Zapobiega żylakom, poprawia kondycję fizyczną, zwiększa wydolność oddechową, polepsza pracę serca i płuc, dotlenia organizm, poprawia pracę układu krążenia. Jazda na rowerach w basenie to także świetna zabawa –  intensywne zajęcia w grupie przy muzyce fantastycznie motywują do treningu i są okazją do zawarcia nowych znajomości. Aquacycling to fitness w wodzie doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!


Aquacycling – wodny fitness dla każdego!

Aqua spinning (inne nazwy to: aqua bike, hydroride) to zajęcia na specjalnie przystosowanych rowerach stacjonarnych, stabilnie stojących na dnie basenu. Studio Sante oferuje programy treningowe odpowiadające różnym potrzebom: dla osób aktywnych, dla seniorów, dla osób powracających do sprawności po kontuzjach. Treningi cardio, interwałowe, wyciszające są dostosowywane do grupy ćwiczących. Rowerki do ćwiczeń w Studio Sante to rowery najlepsze na rynku. Aquacycling w Studio Sante odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie służą radą i pomocą!

Aquaspinning  – fitness w wodzie, zastrzyk energii

Aquacycling w Studio Sante odbywa się w basenie rekreacyjnym, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie oczyszczania wody. Dzięki temu woda w basenie jest krystalicznie czysta, ma optymalną miękkość i temperaturę. Kąpiele są niezwykle przyjemne! Nie odczuwamy typowego dla basenów, nieprzyjemnego zapachu, a woda nie podrażnia spojówek, nawet jeśli dostanie się do oczu.  Aqua cycling zapewnia zastrzyk energii życiowej i pozwala zapomnieć o codziennych stresach. To świetna zabawa dla każdego.

 

Rezerwacja zajęć: 

tel.:  22 417 80 90
e-mail: kontakt@studiosante.pl

 

 

Prosimy o przybycie na basen 10 minut przed zajęciami, aby dopasować rowery.