Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Aquacycling

Aquacycling

aquacyclingstudiosantewarszawa
Aquacycling
(4.6/5 z 111 ocen)

To innowacyjny trening łączący jazdę na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia w wodzie strukturyzowanej! Aquacycling skutecznie redukuje cellulit i pozwala zrzucić zbędne kilogramy. Podczas 45 minut możesz spalić ponad 1000 kcal! Aquacycling jednocześnie daje relaksujący efekt odprężającego masażu wodnego, odciążając i regenerując stawy. Zapobiega żylakom, poprawia kondycję fizyczną, zwiększa wydolność oddechową, polepsza pracę serca i płuc, dotlenia organizm, poprawia pracę układu krążenia. Jazda na rowerach w basenie z wodą strukturyzowaną to także świetna zabawa –  intensywne zajęcia w grupie przy muzyce fantastycznie motywują do treningu i są okazją do zawarcia nowych znajomości. Aquacycling to fitness doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!


Aquacycling – fitness dla Ciebie!

Studio Sante oferuje programy treningowe odpowiadające różnym potrzebom: dla osób aktywnych, dla seniorów, dla osób powracających do sprawności po kontuzjach. Treningi cardio, interwałowe, wyciszające są dostosowywane do grupy ćwiczących. Rowerki do ćwiczeń w Studio Sante to rowery najlepsze na rynku. Aquacycling w Studio Sante odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie służą radą i pomocą!


Woda strukturyzowana – relaks i regeneracja

Aquacycling w Studio Sante odbywa się w basenie z wodą strukturyzowaną, która jest bardzo delikatna dla włosów i skóry. Wysoka biowitalność tej wody sprawia, że regeneruje siły życiowe organizmu, przywraca energię i pomaga zmniejszyć zmęczenie. Woda w basenie jest krystalicznie czysta, ma optymalną miękkość i temperaturę. Kąpiele są niezwykle przyjemne! Dzięki najnowocześniejszym metodom uzdatniania woda nie ma nieprzyjemnego, chemicznego zapachu i nie podrażnia spojówek. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne SPA w Polsce, gdzie zastosowano wodę strukturyzowaną w połączeniu z innowacyjnymi metodami oczyszczania oraz muzyko- i koloroterapią.

Rezerwacja zajęć prosimy o kontakt telefoniczny: 605 130 152 lub mailowy: kontakt@studiosante.pl

Prosimy o przybycie na basen 10 minut przed zajęciami, aby dopasować rowery.

Minimalna liczba uczestników na zajęciach to 5 osób.


Specjaliści Aquacycling w Studio Sante Warszawa

Mariusz Gorzałczyński

Instruktor aquacyclingu

Dowiedz się więcej