Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Autoterapia twarzy – Facefitness

Autoterapia twarzy – Facefitness

facefitness-gimnastyka twarzy

Facefitness to naturalna metoda pracy z twarzą, opierająca się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie twarzy, elementach rozluźniającego automasażu i akupresury. Regularna gimnastyka twarzy działa liftingująco na owal, niweluje na zmarszczki mimiczne i te związane z wiekiem, przywraca symetrię twarzy i witalność skóry. Facefitness aktywuje krążenie krwi i limfy w obrębię głowy, szyi i dekoltu, poprawiając koloryt cery, redukując obrzęki oraz potęgując wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków. Spróbuj z nami, to łatwe!

 

AUTOTERAPIA TWARZY – EFEKTY

 • poprawa napięcia i jędrności skóry, modelowanie owalu twarzy
 • spłycenie zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych
 • niwelowanie asymetrii mięśniowych twarzy
 • zmniejszenie zmarszczek mimicznych, takich jak: lwia zmarszczka, chomiczki, redukcja bruzd nosowo wargowych, zmarszczek pod oczami i kurzych łapek, zmarszczek na czole, worków pod oczami i podwójnego podbródka
 • likwidacja napięć mięśni w obrębie głowy i szyi
 • stymulacja produkcji kolagenu
 • lepsze ukrwienie, dotlenienie, odżywienie skóry twarzy i szyi
 • ładniejszy koloryt cery
 • redukcja cieni pod oczami
 • lepsze wchłanianie kosmetyków
 • pobudzenie punktów akupresurowych i stref refleksologicznych twarzy

 

CO TO JEST FACEFITNESS?

Facefitness to prosta, skuteczna i naturalna metoda, która pozwala na wzmocnienie wiotczejących mięśni twarzy i zapewnia efekt liftingujący. Ponieważ mięśnie twarzy przyczepiają się zarówno do elementów kostnych, jak i do skóry, to ich wzmocnienie wpływa na kształt owalu twarzy i wypełnienie istniejących zmarszczek i bruzd. Dodatkowo proste techniki automasażu rozluźniają  napięcia  mięśniowe w obrębie twarzy,  niwelując zmarszczki mimiczne i zwiększając elastyczność skóry. Samodzielnie wykonywany masaż twarzy rozluźnia i poprawia mikrokrążenie, aktywizując pracę dodatkowych naczyń krwionośnych. Poprawia wchłanianie kosmetyków oraz wzmacnia oddziaływanie innych zabiegów kosmetycznych. Eliminuje obrzęki, usprawniając drenaż tkanek.


DLA KOGO FACEFITNESS?

Zarówno przy ćwiczeniach mięśni twarzy, jak i innych partii mięśniowych ciała, nie ma ograniczeń wiekowych. Metodę mogą stosować zarówno osoby nastoletnie, jak i w dojrzałym wieku, co da doskonały efekt przeciwstarzeniowy, , poprawi kondycję cery, pomoże zniwelować asymetrię. Prawidłowo i regularnie wykonane ćwiczenia są bardzo skuteczne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem dla zdrowia i urody. Zapewniają efekt odmładzający twarzy, wykorzystując naturalne możliwości człowieka do regeneracji.


POJEDYNCZA SESJA FACEFITNESS

Godzinna sesja obejmuje ćwiczenia mięśni twarzy oraz naukę indywidualnie dobranego automasażu.


3-GODZINNY PROGRAM FACEFITNESS

Aby w pełni poznać możliwości, jakie daje gimnastyka twarzy, proponujemy odbycie trzech sesji w regularnych odstępach czasu z wykwalifikowanym instruktorem. Dzięki temu poznasz pełne spektrum ćwiczeń mięśni twarzy i otrzymasz wiedzę niezbędną do zachowania młodego i atrakcyjnego wyglądu twarzy.

 

 • Pierwsza sesja obejmuje podstawowe ćwiczenia wzmacniające mięśnie twarzy oraz ćwiczenia niwelujące napięcia mięśniowe w obrębie twarzy, szyi, barków.

 

 • Druga sesja to nauka indywidualnie dopasowanego automasażu oraz omówienie zasad naturalnej pielęgnacji (wiedza z zakresu olejków stosowanych do automasażu, rodzaje zabiegów na twarz, podstawy domowej pielęgnacji).

 

 • Trzecia sesja to ćwiczenia zaawansowane, wiedza z zakresu akupresury twarzy oraz sprawdzenie poprawności dotychczasowo wykonywanych ćwiczeń i automasażu.

 

Gimnastyka twarzy Warszawa – Studio Sante zaprasza!

Facefitness Warszawa SPA Studio Sante zaprasza!

 


Specjaliści Autoterapia twarzy – Facefitness w Studio Sante Warszawa

Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Dowiedz się więcej