Łaźnia błotna Rasul | Warszawa | SPA Studio Sante

Orientalny rytuał w łaźni parowej

RASUL

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1599 opinii)

Ceremonia Rasul to wyjątkowy rytuał oczyszczający i pielęgnujący skórę, czerpiący z tradycji hammamu wprost z Maroka. Ceremonia Rasul łączy w sobie zabieg błotny z działaniem łaźni parowej. W rytuale tym wykorzystuje się glinki, błota z Morza Martwego oraz błota torfowe, które tworzą maski na ciele. Maski te nagrzewając się poprawiają mikrokrążenie, przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach reumatycznych i bólach stawów.

Rezerwuj zabieg
RASUL
RASUL

Dodatkowo znakomicie oczyszczają, odżywiają i ujędrniają skórę. Ciepło wnętrza łaźni powoduje, że glinka i błoto po nałożeniu na ciało wysycha, twardnieje i zaczyna się kruszyć działając peelingująco, złuszczając obumarłe warstwy naskórka. Ceremonia Rasul stymuluje mikrokrążenie i korzystnie wpływa na układ  odpornościowy, a ze względu na niewysoką  temperaturę w łaźni (ok. 38°C przy wilgotności 100%) jest dobrze tolerowana przez osoby, które nie mogą korzystać z bardzo gorących saun suchych. Rytuał w łaźni Rasul wspomaga naturalną detoksykację i stymuluje metabolizm, wspomagając odchudzanie. Rozgrzana para wodna, aromatyczne olejki ziołowe, muzyka w częstotliwości 528 hz.

Wyjątkowy rytuał oczyszczający i pielęgnujący skórę

Po ceremonii Rasul rekomendujemy skorzystać z masażu relaksacyjnego, który przyniesie cudowne rozluźnienie mięśni i dopełni rytuału odprężenia.

Sprawdź nasze masaże: LINK.

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 1 osoba

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 90zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 2 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 120zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 3 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 150zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 4 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 180zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

icon

Wyjątkowy rytuał oczyszczający

icon

Ulga w dolegliwościach reumatycznych i bólach stawów

icon

Stymuluje metabolizm

icon

Rytuał pielęgnujący skórę

icon

Wspomaga naturalną detoksykację

icon

Wspomaga odchudzanie

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz