Skin Frax - RF + Osocze bogatopłytkowe | Studio Sante

Naturalny i trwały efekt odmłodzenia skóry

Skin Frax – RF + Osocze bogatopłytkowe

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1767 opinii)

Chcesz zadbać o gładką i jędrną skórę bez korzystania z inwazyjnych technologii? Skorzystaj z zabiegu Skin Frax RF i ciesz się piękną skórą bez długiej rekonwalescencji! Skin Frax RF – Mikroigłowy System Frakcyjny RF to innowacyjna technologia gwarantująca spektakularny efekt głębokiego liftingu i odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zmniejsza zmarszczki i wypełnia linie. Usuwa blizny po trądziku i urazach. Redukuje pory, wyrównuje koloryt i wygładza cerę. Jest odpowiedni do każdego typu skóry. Dzięki Skin Frax RF osiągniesz naturalny i trwały efekt odmłodzenia skóry.

Rezerwuj zabieg
Skin Frax – RF + Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to preparat otrzymywany z własnej krwi pacjenta. Jest to stężona zawiesina własnych płytek krwi w stosunkowo niewielkiej objętości osocza. Określane czasami mianem „wampirzego liftingu” posiada udowodnione właściwości korzystnej biostymulacji komórek skory, w tym fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych w skórze. Po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym jakość skóry ulega polepszeniu. Osocze bogatopłytkowe poprawia ukrwienie skóry twarzy i wyrównuje jej koloryt. Przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych wpływa na poprawę jędrności, gęstości i nawilżenia skóry oraz na wyrównanie płytkich zmarszczek.

Terapia polecana jest wszystkim osobom, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia się skóry. Warto się na nie zdecydować szczególnie wtedy, gdy skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub gdy pojawiają się przebarwienia, zmarszczki i fałdy. Duże korzyści z osocza bogatopłytkowego odniosą także osoby, które skarżą się utratę włosów, rozstępy oraz blizny potrądzikowe.

Osocze najlepiej jest podawać w serii – przeważnie zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach co 1-3 miesiące. W przypadku blizn i rozstępów może być potrzebnych więcej zabiegów.

Spotęguj efekt poprzez wykorzystanie osocza bogatopłytkowego jako dodatek do zabiegu Skin Frax RF.

Z zabiegu Skin Frax RF możesz korzystać przez cały rok – również latem, przy stosowaniu odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Zabieg nie powoduje długotrwałych podrażnień i już następnego dnia po zabiegu możesz nałożyć makijaż. Zapraszamy Cię również na konsultację pozabiegową, podczas której skorzystasz z niesamowicie odprężającego i stymulującego odnowę skóry masażu twarzy gratis!

Osocze bogatopłytkowe jako dodatek do zabiegu na twarz Skin Frax

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 400zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz