Pracownicy to największe dobro firmy. Jeśli chcesz przyciągnąć i utrzymać najlepszych, zwiększyć ich efektywność, kreatywność i  zaangażowanie, a także zadbać o ich kondycję psychiczną i zmniejszyć absencje chorobowe, proponujemy rozwiązanie: Kartę Biznesową do Studio Sante.

Day Spa Studio Sante ma najbardziej kompleksową ofertę na rynku – od zabiegów relaksacyjnych, urodowych, prozdrowotnych, po diagnostykę, terapie i fizjoterapię. Jest to idealna oferta do programów benefitowych dla firm, ponieważ w jednym miejscu pracodawca może zaoferować swoim pracownikom pełne spektrum świadczeń.

Pobyt w SPA Studio Sante zapewni pracownikom głęboki relaks, wyciszenie umysłu i wzmocnienie sił witalnych, dzięki czemu będą lepiej radzić sobie ze stresem i pracować wydajniej.

Zalety posiadania Karty Biznesowej:

Pozyskanie i utrzymanie najlepszej kadry – pracownicy coraz częściej wybierają organizacje, które priorytetowo traktują zdrowie.

Motywacja i redukcja absencji z powodu choroby lub niedyspozycji. Pracownicy, którzy mają możliwość wypocząć, są bardziej zmotywowani do pracy i kreatywni.

Produktywność i wzrost zaangażowania. Realizując praktykę zdrowego stylu życia, pracownicy są bardziej skoncentrowani i – tym samym – bardziej produktywni.

Karta Biznesowa do SPA – jak to działa?

 

Posiadacz Karty Biznesowej może wybrać z całej oferty Studio Sante usługi, których najbardziej potrzebuje, m.in.:

 

Karta Biznes do SPA – jak to działa?

 

Jak zakupić Karty Biznesowe do SPA?

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

Mariusz Gorzałczyński
tel.: 691 101 470
e-mail: mgorzalczynski@sante.pl