Lojalni, doświadczeni i zaangażowani pracownicy to największe dobro firmy, lecz dziś sztuką jest zatrzymać tych najlepszych. Odpowiednia pensja czy premia często już nie wystarczają, by pracownik nie odszedł do konkurencji. Dlatego proponujemy rozwiązanie – Kartę Biznesową do Studio Sante – która może być stać się częścią programu benefitowego dla firm.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie ma najbardziej kompleksową ofertę na rynku. W jednym miejscu pracodawca może zaoferować swoim pracownikom pełne spektrum świadczeń – od pobytu w strefie saun i basenów po zabiegi relaksacyjne, urodowe i prozdrowotne.

Zapraszamy, zapoznaj się z naszą ofertą!

Zalety posiadania Karty Biznesowej

  • Pozyskanie i utrzymanie najlepszej kadry– pracownicy coraz częściej wybierają organizacje, które priorytetowo traktują zdrowie i oferują benefity pozapłacowe. Zbyt duża eksploatacja pracownika, mnogość zadań i projektów może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a tym samym do chęci odejścia z firmy.
  • Redukcja absencji zadbaj o zdrowie pracowników! W Studio Sante Twoi pracownicy mogą skorzystać z usług Centrum Terapii Holistycznych. Mogą  sprawdzić  stan swojego  zdrowia  za pomocą  nowoczesnych urządzeń, mogą też skorzystać z nowoczesnych terapii przywracających zdrowie. Dzięki temu będą mniej chorować i zmniejszy się ich ilość dni wolnych od pracy.  
  • Wypoczynek blisko miejsca zamieszkania. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie mieści się w Warszawie, w bardzo  dogodnej lokalizacji; można do niego szybko dojechać z każdego punktu miasta. Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz  to nie jedyne atuty tworzące niepowtarzalny nastrój tego miejsca, emanującego dobrą energią.
  • Kreatywność i wzrost zaangażowania. Realizując praktykę zdrowego stylu życia, pracownicy są bardziej skoncentrowani, bardziej  kreatywni  i tym samym – bardziej produktywni.
  • Praca to nie wszystko – zintegruj  zespół!  Nie buduj jedności w zespole na podstawie pracy po godzinach, lecz umożliwiając pracownikom wspólny wypoczynek, np. spędzenie czasu na basenie i  w saunach. Tu Twoi  pracownicy, być może wraz z Tobą, spędzą  razem czas, integrując się ze sobą.
  • Wpisz faktury za Karty Biznesowe w koszty działalności, zmniejsz podatek dochodowy i odlicz VAT – to dodatkowa oszczędność i korzyść dla Twojej firmy.

 

Karta Biznesowa – jak to działa?

Posiadacz Karty Biznesowej może wybrać z całej oferty Studio Sante usługi, których najbardziej potrzebuje, m.in.:

 

Jak skorzystać z oferty Kart Biznesowych dla firm?

  • Sam wybierasz, ile kart chcesz zamówić.
  • Sam decydujesz, kto i w jakiej kolejności otrzyma Kartę Biznesową.
  • Karty Biznesowe wysyłamy pod wskazany adres.
  • Wystawiamy fakturę zbiorczą za zrealizowane usługi.

Jak zakupić Karty Biznesowe ?

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

tel.: 22 417 80 90
tel. : 605 130 152
e-mail: kontakt@studiosante.pl

 

 

Oferta biznesowa –  Studio Sante zaprasza!