Skuteczna redukcja zmarszczek, wygładzanie skóry i poprawa konturu twarzy – to nigdy nie było prostsze! Tylko 22 czerwca w Studio Sante skorzystasz z zabiegów z osoczem bogatopłytkowym w dwóch wariantach: radiofrekwencja mikroigłowa + osocze lub mezoterapia mikroigłowa + osocze. Zapisz się już dziś!

 

SPRAWDŹ:

Mezoterapia mikroigłowa + osocze bogatopłytkowe

Radiofrekwencja mikroigłowa + osocze bogatopłytkowe

 

Dlaczego warto korzystać z zabiegów z osoczem bogatopłytkowym?

Osocze bogatopłytkowe pobudza namnażanie komórek macierzystych i stymuluje syntezę kolagenu. Dzięki temu zabiegi z osoczem bogatopłytkowym skutecznie regenerują i rewitalizują skórę. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego jako dodatku do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej lub mezoterapii mikroigłowej możesz spotęgować efekty tych zabiegów.

 

Jakie efekty osiągniesz stosując zabiegi z osoczem bogatopłytkowym?

Radiofrekwencja mikroigłowa oraz mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego skutecznie zrewitalizują i zregenerują Twoją skórę. Dzięki zabiegom z osoczem uzyskasz ujednolicenie kolorytu skóry oraz poprawę jej elastyczności, gęstości i napięcia. Terapia osoczem bogatopłytkowym pobudza przebudowę włókien kolagenowych oraz poprawia ukrwienie skóry. Twoja skóra zostanie wygładzona i stanie się bardziej promienna.

 

Na czym polegają zabiegi z osoczem bogatopłytkowym?

Przed wykonaniem zabiegu stosowany jest krem znieczulający, który zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. W efekcie zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i mezoterapii mikroigłowej na skórze powstają mikronakłucia tworzące mikrokanaliki, które zwiększają przepuszczalność i chłonność skóry. Dzięki temu skóra jest pobudzona i z łatwością wchłania osocze, które wmasowywane jest w okolice zabiegową bez potrzeby wykonywania iniekcji. W związku z tym, że zabieg nie wymaga wstrzykiwania osocza, nie powoduje dyskomfortu i zapewnia wyraźne efekty bez skutków ubocznych w postaci siniaków i obrzęków.

 

Efekty zabiegów z osoczem bogatopłytkowym utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy. Skorzystaj z zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i mezoterapii mikroigłowej z osoczem bogatopłytkowym i ciesz się jędrną i promienną skórą przez długi czas!

Zapisz się już dziś!

tel. (22) 417 80 90