Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Manicure

ManicureTRWAŁA I EFEKTOWNA STYLIZACJA PAZNOKCI DŁONI

Manicure i pedicure Studio Sante Uzdrowskio Miejskie.2jpg

Piękne paznokcie, przyciągające wzrok dłonie? Wśród naszych nowości znajdziesz manicure tytanowy – najlepszą alternatywę dla manicure’u hybrydowego. Twoje paznokcie będą wyglądać zdrowo i naturalnie, a odpowiednio dobrana barwa sprawi, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie. Sprawdź i skorzystaj już dziś!

 

CENNIK STREFY BEAUTY – MANICURE

 

MANICURE TYTANOWY – TRWAŁA I EFEKTOWNA STYLIZACJA PAZNOKCI

Manicure tytanowy to innowacyjny sposób na piękne i mocne paznokcie. Płytka paznokcia wygląda naturalnie, jest błyszcząca i świetnie odżywiona dzięki dodatkowi witamin i minerałów. Zaletą manicure tytanowego jest także niezwykła trwałość paznokci. Odporność na uszkodzenia i odpryski jest znacznie większa niż w przypadku hybrydy. Paznokcie z manicure tytanowym nie są pogrubione i wyglądają naturalnie. Do zabiegu nie używa się lampy UV, więc jest to bezpieczny manicure dla kobiet w ciąży. Dodatkowo manicure tytanowy zapewnia wzmocnienie i odżywienie płytki paznokcia. Oprócz tradycyjnego manicure tytanowego wykonujemy także piękny manicure tytanowy ombre i ponadczasowy french – francuski manicure tytanowy. W Studio Sante korzystamy z najwyższej jakości produktów do manicure tytanowego marki Lart i SNS, które są oparte na naturalnych i w pełni bezpiecznych składnikach. Jeśli chcesz mieć naturalnie wyglądające, piękne i modne paznokcie, koniecznie wypróbuj manicure tytanowy, który gwarantuje piękny wygląd płytki paznokcia i wyjątkową wytrzymałość. Jest to nowoczesna alternatywa dla manicure hybrydowego – dla zdrowych paznokci i pięknych dłoni.

RECEPCJA STREFA ZABIEGOWA
tel.: 691 603 611