Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa +48605130152 Monday 12–11:30PM, Tuesday 10AM–10PM, Wednesday 10AM–10PM, Thursday 10AM–10PM, Friday 10AM–1AM, Saturday 9AM–1AM, Sunday 9AM–12AM,
Studio Sante > OFERTA > Pedicure

PedicureTRWAŁA I EFEKTOWNA STYLIZACJA PAZNOKCI STÓP

Pedicure Studio Sante Uzdrowskio Miejskie.2jpg

Wśród naszych nowości znajdziesz pedicure tytanowy i pedicure hybrydowy. Twoje paznokcie będą wyglądać zdrowo i naturalnie, a odpowiednio dobrana barwa sprawi, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie. Sprawdź i skorzystaj już dziś!

 

PROMOCJA – NOWOŚĆ!

Promocja obowiązuje w dniach 12.09.2020 r  – 15.11.2020 r

 

UWAGA!
*BONUS -przy zakupie 2 zabiegów jednocześnie

– zaproszenie na strefę basenów i saun
GRATIS dla 2 osób BEZ LIMITU

*obowiązuje przy cenach regularnych 

 

PEDICURE TYTANOWY – ELEGANCKIE STOPY I ESTETYCZNE PAZNOKCIE

Zadbane stopy i paznokcie u nóg to wizytówka każdej kobiety. Pedicure tytanowy to nowa metoda stylizacji paznokci u nóg, która nie tylko nadaje im piękny wygląd, ale dodatkowo wzmacnia je i odżywia. Płytka paznokci staje się bardziej wytrzymała – pedicure tytanowy wyróżnia się niezwykłą trwałością, paznokcie są odporne na odpryski lakieru, a efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka tygodni.  Jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie u stóp, skorzystaj z tej nowej metody pedicure. Do pedicure tytanowego nie stosuje się lamp UV, jest on więc w pełni bezpieczny i może być wykonywany także jako pedicure dla kobiet w ciąży. W Studio Sante korzystamy z marki Lart i SNS, najwyższej jakości produktów do pedicure tytanowego, zawierających naturalne i w pełni bezpieczne składniki. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i umiejętnościom naszych kosmetyczek, Twoje paznokcie z pedicure tytanowym będą wyglądać doskonale przez wiele tygodni.

 

CENNIK STREFY BEAUTY- PEDICURE


DODATKOWE INFORMACJE:

*Za polecenie – osoba polecona pierwsza wizyta – 30 zł, a osoba, która poleciła – 50 zł na kolejny zabieg.

** Drugi kolejny zabieg – obowiązuje cena regularna

 

 

PEDICURE HYBRYDOWY – PIĘKNE PAZNOKCIE I ZADBANE STOPY

Jeśli chcesz, żeby Twoje stopy wyglądały elegancko, a paznokcie miały idealny, lśniący kolor, koniecznie wypróbuj pedicure hybrydowy, którego efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Płytka paznokcia pokrywana jest kilkoma warstwami specjalnego lakieru, który jest utwardzany za pomocą lampy UV. Dzięki temu pedicure hybrydowy jest bardzo trwały, a warstwa lakieru pokrywającego płytkę paznokci jest perfekcyjnie gładkaPedicure hybrydowy wykonujemy z kwasami kosmetycznymi, dzięki czemu usuwany jest nieestetyczny zrogowaciały naskórek. Po zabiegu pedicure z kwasami skóra stóp jest miękka, doskonale odżywiona, nawilżona i idealnie wygładzona Dzięki pedicure z hybrydą możesz zapomnieć o malowaniu paznokci u stóp i cieszyć się ich pięknym wyglądem przez wiele tygodni. Pedicure hybrydowy jest uwielbiany przez nasze klientki także ze względu na niezwykłą trwałość koloru.

 

CENNIK STREFY BEAUTY – PEDICURE

 

DODATKOWE INFORMACJE:

*Za polecenie – osoba polecona pierwsza wizyta – 30 zł, a osoba, która poleciła – 50 zł na kolejny zabieg.

** Drugi kolejny zabieg – obowiązuje cena regularna

 

 

ZAPISY TELEFONICZNE:

tel.: 22 417 80 90

tel. : 605 130 152

 


Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.